Zaz na trzech koncertach w Polsce

Artystka będzie u nas promowała swoją nową płytę.


2021.11.22

opublikował:

Zaz na trzech koncertach w Polsce

foto: Katarzyna Kalisz

W październiku do sklepów trafił nowy album Zaz zatytułowany „Isa”. Dziś z kolei artystka ogłosiła daty promującej go trasy koncertowej, w ramach której odwiedzi także Polskę. Jesienią przyszłego roku wokalistka przyjedzie do nas na trzy koncerty:

20.10.2022 – Gdańsk/Sopot, Ergo Arena
22.10.2022 – Łódź, Atlas Arena
23.10.2022 – Kraków, Tauron Arena Kraków.

Bilety na koncerty w Polsce trafią do ogólnej sprzedaży 25 listopada o godz. 11:00 na www.LiveNation.pl. Wcześniej bilety będą mogli kupić klienci banku Citi Handlowy i zarejestrowani użytkownicy Ticketmaster.

Nad nowym albumem Zaz pracowała z holenderskim producentem REYNEM, z którym poświęciła czas na dobranie odpowiednich barw w każdej piosence za pomocą głosu, którego nie trzeba nikomu przedstawiać – tak samo żywy, jak poruszający i zawsze w odpowiednim tonie. Teksty utworów na nowym albumie tej znakomitej artystki są osobiste i intymne.

Podczas Organic Tour widzowie znów będą mogli zobaczyć wyjątkową osobowość i świat artystki, odkryć nowe oblicza jej sztuki, a także wszystkie jej magiczne zaklęcia i ponownie zakochać się w jej największych przebojach taki jak: „Je veux”, „On ira”, „Éblouie par la nuit”, „Que vendra” i jej najnowszym hicie „Imagine”.

Polecane

Share This