Zeamsone i Paluch w nowym singlu Pawbeatsa

"Rysy" zapowiadają album "Dzienna"


2023.09.08

opublikował:

Zeamsone i Paluch w nowym singlu Pawbeatsa

fot. mat. pras.

Po „Nocnej” czas na „Dzienną”. W sieci pojawiło się wideo do nowego singla Pawbeatsa „Rysy”, w którym wokalnie wsparli go Zeamsone i Paluch. Teledysk do najnowszego singla bydgoskiego producenta został zrealizowany w popularnych miejscach wspinaczkowych w Polsce, Słowacji i we włoskich Dolomitach.

Pawbeats, który zapowiedział, że w trakcie promocji swojego albumu będzie na wyprawie w Himalaje, w dzisiejszym klipie wystąpił również w roli „kaskadera” – wraz z alpinistą Kacprem Kłodą wspinali się na Cima Grande oraz Filar Dibony na Grande Torre di Falzarego, a ujęcia z kamer sportowych zostały częścią wideo. Zgodnie z zapowiedziami, nadchodzący krążek bydgoskiego producenta realizowany będzie z udziałem zespołu Pawbeats Orchestra, a część utworów została nagrana metodą „na setkę”. Pawbeats zakomunikował na swoim social mediach. Do tej pory producent nie zdradził listy gości ani utworów. Preorder „Dziennej” dostępny jest w trzech formach – CD deluxe, dwupłytowego wydania winylowego oraz tajemniczo brzmiącej opcji „mystery box”, której zawartość jest nieznana.

“Dzienna” to szósty album w dorobku Pawbeatsa, charakteryzujący się łączeniem brzmień akustycznych instrumentów i elektroniki, popu z hip-hopem. Projekt Pawbeats Orchestra od początku swojej działalności budował mosty między gatunkami muzycznymi. Pawbeats jest autorem muzyki i współautorem części tekstów. Za okładkę odpowiada popularny na całym świecie ilustrator Paweł Kuczyński.

Polecane

Share This