Zeszyt z ręcznie zapisanymi przez Drake’a tekstami trafia na aukcję


2018.06.27

opublikował:

Zeszyt z ręcznie zapisanymi przez Drake’a tekstami trafia na aukcję

foto: P. Tarasewicz

Pamiątki gwiazd gwiazd muzyki potrafią osiągać na aukcjach gigantyczne kwoty. Na ogół są to jednak przedmioty sprzed kilkudziesięciu lat, ich pierwsi właściciele często nie żyją i mają status ikon popkultury. Drake nie ma jeszcze takiego statusu, ale dzielnie na niego pracuje, stąd trudno się dziwić, że także przedmioty z różnych etapów jego kariery stanowią gratkę dla kolekcjonerów.

W czwartek w na stronie Domu Aukcyjnego Nate’a Sandersa rusza licytacja jednego z zeszytów Drake’a. Kanadyjczyk zapisywał na jego kartkach teksty piosenek powstałe z myślą o „Room for Improvement”. Debiutancki mixtape Drake’a ukazał się w 2006 roku, notatki w zeszycie są datowane na 2005. Cena wywoławcza robi wrażenie. Licytacja rozpocznie się od 8000 dolarów. Nie podejmiemy się szacowania, na jaką kwotę będzie opiewać ostateczna cena.

Wystawiony zeszyt zawiera teskty takich utworów jak „Special” (tutaj zatytułowane”Extra Special”, „Do Me So Good”, „Try Harder”, „City Is Mine”, „Do What You Do”, „A Scorpio’s Mind” oraz „Bad Meaning Good”. Na tej stronie znajdziecie aukcję oraz skany kilku stron zeszytu.

Tagi


Polecane

Share This