ZetHa zaprasza do baru

Premiera nowego singla i preorder albumu reprezentanta chillwagonu.


2022.07.07

opublikował:

ZetHa zaprasza do baru

fot. Karol Pojmański / @_pojman_

W sieci pojawiło się wideo do premierowego numeru ZetHy. Wraz z jego premierą w sklepie wytwórni spacerange ruszyła przedsprzedaż nowej epki artysty.

ZetHa rozpoczyna preorder, publikując pierwszy singiel na kanałach swojej wytwórni. “Kochaj mnie” to dosyć spokojny utwór ze śpiewanym refrenem i melodyjnym bitem. Zeciak zarapował zwrotki w swoim, zawadiackim i technicznym stylu.

Jestem w takim momencie kariery, w którym chcę pozwolić sobie na eksperymenty. Wchodzę w to lato w sposób bardziej emocjonalny niż imprezowy, ale niech pierwszy singiel was nie zwiedzie. Na tej płycie jest sporo uczuciowych uniesień, ale nie zapomniałem jak się tańczy. Do usłyszenia – mówi autor.

Minęły niespełna trzy i pół miesiąca od ostatniej płyty ZetHy współtworzonej z ReTo – „Bon appetit”. Kooperacja, którą można było usłyszeć wcześniej na pojedynczych utworach solowych projektów oraz w ramach chillwagonu ugotowała wykwintne danie składające się z dziewięciu utworów. Powstanie tego albumu do ostatniej chwili było trzymane w tajemnicy, dopiero w momencie premiery fani dostali dwa single i możliwość zakupu płyty.

Od tamtego czasu Zeciak zabrał się do dalszej pracy od czasu do czasu ukazując jej przecieki na swoich kanałach social media. Dwa dni temu do sieci trafiła okładka trafiającego dzisiaj na sieciowe półki spacerange.shop płyty „BAR EP”.

W opisie płyty na sklepie internetowym spacerange czytamy: “BAR EP to emocjonalna podróż człowieka przeżywającego różne stany niczym postaci przychodzące do baru. Na płycie nie brakuje znanego Zeciakowi braggowego sznytu, ale zdecydowanie więcej można znaleźć na nim uczuciowej refleksji. Zdrówko!”

Premiera płyty jest zaplanowana na 5 sierpnia. Jej nakład jest ściśle ograniczony. ZetHa podczas Q&A na instagramowym profilu pochwalił się, że przed premierą ukaże się jeszcze jeden teledysk.

Polecane

Share This