Zeus podsumowuje miniony rok


2013.01.02

opublikował:

Zeus podsumowuje miniony rok

W 2012 roku Zeus założył wraz z Joteste wytwórnię Pierwszy Milion. To właśnie w niej we współpracy ze Step Records wydał swój nowy solowy album, „ZEUS. NIE ŻYJE”. Jak sam twierdzi, krążek sprzedaje się najlepiej z jego dotychczasowych płyt.

Zeus pisze na Facebooku:

„Podsumowania pod koniec roku to naturalna rzecz a mijający, 2012 rok był dla mnie na tyle wyjątkowy, że pokuszę się o takowe podsumowanie. Postaram się jednak streszczać 😉

Rok, który zaczął się dla mnie słabo, wydaje się nie być aż takim złym, z perspektywy czasu. Nie wszystko w tym roku nam się udawało, nie ze wszystkimi współpraca układała się pomyślnie, nie wszyscy byli nam przychylni. Jak zawsze 🙂

Muzycznie trochę się działo. Pokrótce: brałem udział w klipie jako „gościnny raper” (Hukos ft. Zeus, Cira – Wszystko płynie), brałem też udział w klipie jako „aktor” (Ten Typ Mes – „Detoks”). Wyprodukowałem i nagrałem w końcu mój kolejny album („ZEUS. NIE ŻYJE”) do którego zrealizowaliśmy na razie dwa teledyski („Strumień” w drodze!;)). Po raz pierwszy mój klip osiągnął ilość miliona obejrzeń na youtube (# Pierwszy Milion). Wierzcie mi, że dla nas to spory krok do przodu. Bez kompromisów, bez zmian narzucanych nam przez kogokolwiek.

Stało się też coś, o czym marzyliśmy te 5-6 lat temu. Założyliśmy własny label – PIERWSZY MILION, który działa przy współpracy ze Step Records (dziękuję za ogromną pomoc!!) i wydaliśmy mój czwarty album własnym sumptem. Na cyferki przyjdzie czas ale płyta sprzedaje się nieporównywalnie lepiej od każdego z moich dotychczasowych albumów, być może już nawet przebiliśmy łączną ilość sprzedanych egzemplarzy wszystkich moich poprzednich płyt. Wszystkim, którzy kupują nasze płyty chciałbym podziękować za wsparcie!!!

Poza tym, zagraliśmy trochę koncertów, zrobiłem nowe tatuaże i chyba mam na dziś dzień sporo pozytywnej energii, której tak długo mi brakowało :)”

Raper zdradził też, że w 2013 roku w Pierwszym Milionie ukaże się EP-ka „7 grzechów”, którą przygotował z Harym, kolejny solowy album Joteste, nowy album Zeusa („prawdopodobnie”) i płyta Harego z Grezzem.

Tagi


Polecane

Share This