Złowieszczy trailer nowego albumu Eminema

Szykuje się gruby twist w historii, którą zapowiedział raper.


2024.07.11

opublikował:

Złowieszczy trailer nowego albumu Eminema

fot. kadr z wideo

To już jutro. Po czterech latach od premiery „Music to Be Murdered By” Eminem wydaje nowy krążek „The Death of Slim Shady (Coup de Grâce)”. Artysta opublikował dotychczas dwa single – solowy „Houdini” oraz nagrany wspólnie z Big Seanem i BabyTronem „Tobey”. W tym tygodniu poznaliśmy tracklistę, z której wynika, że dwójka artystów z Michigan to jedynie zaproszeni na płytę goście.

Zgodnie z tytułem nadchodzący album ma się skupiać na śmierci alter ego Eminema. W opublikowanym w środowy wieczór zwiastunie widzimy jednak, że artysta może szykować twist. Złowieszczy trailer ukazuje nagrobek Slima, ale wystająca spod ziemi ręka nie pozostawia wątpliwości: ta historia nie jest tak oczywista, jak mogłoby się wydawać.

SPRAWDŹ TAKŻE: Eminem odsłonił karty. Poznaliśmy okładkę i tracklistę nadchodzącego albumu

Dotychczasowe działania promocyjne wokół krążka zdecydowanie przykuwają uwagę. Podczas kwietniowego draftu NFL Eminem zapowiedział „The Death of Slim Shady (Coup De Grâce)”, udostępniając materiał zrealizowany w konwencji zwiastuna serialu kryminalnego. Nagranie sugerowało, że na nowym krążku artysta definitywnie pożegna się z towarzyszącym mu od lat alter ego. Niedługo później raper opublikował fałszywy nekrolog w „Detroit Free Press”, w którym pożegnał Slim Shady’ego.

Pod koniec maja na instagramowym profilu Eminema pojawiła się rolka nagrana z iluzjonistą Davidem Blaine’em. W materiale zapowiadającym premierę singla raper zadeklarował: – W ostatniej sztuczce sprawię, że moja kariera zniknie.

Slim Shady pojawił się w klipie do singla „Houdini”, później mieliśmy jeszcze śmieszno-straszny zwiastun, teraz mamy kolejny. Pozostaje jedynie czekać na premierę.

Polecane

Share This