Zły brat i zarazem sobowtór Organka nadchodzi

W sieci pojawił się nowy klip zapowiadający trzecią płytę Organka.


2021.07.10

opublikował:

Zły brat i zarazem sobowtór Organka nadchodzi

fot. Karol Makurat / @tarakum_photography

Doppelgänger w języku niemieckim oznacza sobowtóra. Podobno zobaczenie doppelgängera swojego bliskiego zwiastuje chorobę lub niebezpieczeństwo, natomiast ujrzenie swojego własnego doppelgängera jest zapowiedzią śmierci. Doppelgänger to także „podwójny wędrowiec” – ktoś poruszający się w taki sam sposób jak druga osoba.

Doppelgänger to zły brat, którego nosimy w sobie, ciemna strona naszej osobowości – uzupełnia definicję doppelgängera Tomasz Organek, lider zespołu Organek, ponieważ taki właśnie tytuł nosi najnowszy singiel grupy.

Szczerość to niewątpliwie najbardziej poszukiwana i ceniona cecha każdego artysty. Pisząc szczerze o sobie w utworze „Doppelgänger”, Organek po raz kolejny udowadnia, że w obecnych czasach, jako jeden niewielu artystów w Polsce potrafi tworzyć rzeczy ponadczasowe. Wymaga to niebywałej odwagi, talentu i szczerości właśnie.

Klip do „Doppelgänger” w reżyserii Tymona Nogalskiego i Dawida Misiornego można już znaleźć w sieci. Utwór zapowiada szykowaną na 8 października trzecią płytę grupy „Na razie stoję, na razie patrzę”. Wydawnictwo można już zamówić na Mystic.pl

Polecane

Share This