Zmarła 25-letnia raperka ze Stanów

A$AP Rocky, Vince Staples i inni wspominają koleżankę ze sceny.


2020.04.09

opublikował:

Zmarła 25-letnia raperka ze Stanów

fot. kadr z wideo

W wieku 25 lat zmarła Chynna Rogers, czyli Chynna, filadelfijska raperka, która pod koniec ubiegłego roku wydała epkę „in case i die first”. O śmierci artystki w oficjalnym oświadczeniu poinformowała jej rodzina.

Rogers rozpoczynała karierę od modelingu. W wieku 14 lat podpisała kontrakt z renomowaną agencją Ford Models. Później poznała jednak swojego mentora A$AP Yamsa, dzięki któremu zbliżyła się do kolektywu A$AP Mob, dzięki czemu zdecydowała się skupić na muzyce. Za sprawą singli “Selfie” z 2013 i o rok młodszego “Glen Coco” dała się poznać szerszej publiczności. Wydała kilka epek, m.in. „I’m Not Here”, „This Isn’t Happening” z 2015 i ” music 2 die 2″ z 2016. W tym samym roku ukazał się jej mixtape „Ninety”.

Raperka otwarcie mówiła o swoim uzależnieniu od opiatów, z którym zmagała się od czasu, kiedy skupiła się na muzyce. Temat walki z uzależnieniem zdominował „Ninety”, które ukazało się w dniu 22. urodzin artystki, trzy miesiące po tym jak odstawiła używki.

Wśród artystów żegnających Chynnę w mediach społecznościowych znaleźli się m.in. A$AP Rocky, Vince Staples, Kehlani i Hudson Mohawke. – Żegnaj mała – napisał w stories na Instagramie Rocky, publikując zdjęcie koleżanki, Staples pożegnał ją słowami: – Nie lubię tego robić, gdy odchodzą moi ludzie, ale myślę, że każdy powinien wiedzieć, że byłaś wyjątkowa. Zbyt wyjątkowa by wyrazić to słowami. Trzymaj się z dala od kłopotów.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez @vincestaples

Polecane

Share This