Znakomici goście i drinki nazwane tytułami utworów – huczna premiera płyty Sokoła

Zobaczcie zdjęcie z imprezy zorganizowanej przez artystę.

2019.02.15

opublikował:


Kolumna Range Roverów jeżdżąca ulicami Warszawy w trakcie szczytu bliskowschodniego musiała budzić spore zainteresowanie mieszkańców stolicy. To właśnie w tych samochodach można było posłuchać w nocy sześciu numerów z albumu „Wojtek Sokół”, który trafił właśnie do sklepów. Dodatkowo w ulokowanej na 19. piętrze jednego z wieżowców przestrzeni Studio Smolna 8 odbyła się impreza, na której pojawili się m.in. Eis, Juras, Koras czy Sarius. Nie zabrakło również przedstawicieli mediów, m.in. Popkillera, Newonce i nas.

Poza wystrojem nawiązującym do kolorystyki oprawy graficznej albumu uwagę przykuwała m.in. karta drinków, w której poszczególne pozycje nazwano tak, jak Sokół zatytułował poszczególne utwory z płyty. W menu nie zabrakło również drinka „Wojtek Sokół”, który był po prostu czystą wódką.

Album zawierający 13 utworów i jeden bonus w postaci „Chcemy być wyżej” jest już w sklepach i serwisach streamingowych. Liczący 15 tysięcy egzemplarzy nakład edycji specjalnej bogatszej o okolicznościowy zin oraz utwory „Rób to, w co wierzysz” i „Świadomy sen” rozszedł się w preorderze, zapewniając artyście złotą płytę na kilka tygodni przed premierą krążka.

Zobaczcie nasze zdjęcia z wczorajszej imprezy.

 

 

 

 

 

Polecane

Share This