Znamy supporty Phila Anselmo

Wokalista m.in. Pantery i Down wystąpi w Polsce w lipcu.


2014.04.23

opublikował:

Znamy supporty Phila Anselmo

Ikona metalu, wokalista legendarnej Pantery, Down i Superjoint Ritual już 2 lipca pojawi się w Warszawie, by wystąpić w klubie Progresja Music Zone. Artysta zagra w Polsce w ramach trasy promującej jego solowy krążek – „Walk Through Exits Only” i wiadomo już, że podczas koncertu na pewno nie zabraknie utworów z repertuaru Down i Pantery.

{Diil}

Wiadomo już także, że artystę supportować będą dwie polskie formacje: Corruption oraz J.D. Overdrive Lider i basista Corruption, Piotr „Anioł” Wącisz tak komentuje występ z Anselmo: Dzielić scenę z żywą legendą metalu, idolem, wielką osobowością Philem Anselmo, to z całą pewnością będzie niezapomniane przeżycie i kolejne historyczne wydarzenie w działalności Corruption. Dodatkowo będzie to dla nas doskonała okazja do zaprezentowania na żywo utworów z „Devil`s Share”. Dla takich chwil warto żyć! Do zobaczenia pod sceną! Hellyeah!

Przypomnijmy, że nowy krążek Corruption ukaże się 9 czerwca. Lipcowy wieczór w Progresji otworzy grupa, J.D. Overdrive. Zespół ma już na koncie dwa studyjne albumy, z czego ostatni, „Fortune Favors The Brave” ukazał się w maju zeszłego roku.

{sklep-cgm}

Polecane

Share This