Znamy szczegóły wyjątkowego projektu na polskiej scenie

Sokół, Pezet, Sitek, Żabson, DJ Steez i Zeppy Zep łączą siły.


2018.07.09

opublikował:

Znamy szczegóły wyjątkowego projektu na polskiej scenie

foto: Maciek Szupica

W ubiegłym roku Ten Typ Mes rozpoczął współpracę z marką EB. Jej efektem był wyjątkowy koncert, podczas którego zarejestrowano klip do utworu „Tymczasem (Poczuć się dobrze)”. Teraz EB ściąga pod swoje skrzydła kolejnych raperów – Sokoła, Pezeta, Sitka i Żabsona. W projekt zaangażowani są także DJ Steez i Zeppy Zep. – Efektem współpracy będzie unikalne wydarzenie, sponsorowane przez markę EB. Działania wpisują się w ideę „Tymczasem”, w ramach której marka udowadnia, że etap poszukiwania, mylenia się i poznawania siebie ma fundamentalne znaczenie w życiu człowieka – czytamy w komunikacie marki EB.

W akcji „Tymczasem” siły połączą zarówno pionierzy polskiej sceny, jak i artyści, których dorobek nie jest jeszcze tak bogaty. Zderzenie ich doświadczeń pokazuje, że pewne napięcia towarzyszyły młodym ludziom od zawsze, zarówno w roku 1998, jak i w roku 2018, co stanowi kanwę muzycznej współpracy, jakiej jeszcze nie było.

Kulminacyjnym momentem współpracy czterech raperów będzie wyjątkowe wydarzenie zaplanowane na wrzesień, kiedy Sokół, Pezet, Żabson i Sitek zaprezentują efekty wspólnych działań. Artyści wybrali nawzajem utwory z własnego repertuaru, które zinterpretują w zupełnie nowy sposób. Przearanżowane wersje wraz z klipami będą miały premierę już w sierpniu. Zapowiedzią tych artystycznych aktywności są pojawiające się właśnie na rynku puszki z cytatami z utworów zaangażowanych raperów. Wrześniowe wydarzenie uświetni także udział czołowych przedstawicieli polskiej sceny hip-hopowej, którzy pojawią się w przygotowanym specjalnie na tę okazję programie, który zostanie zaprezentowany po raz pierwszy.

Polecane

Share This