Zobacz klip do kawałka Tiësto, Dzeko, Preme’a i Post Malone’a

Tiësto i Malone wystąpią w najbliższych dniach w Polsce.


2018.07.03

opublikował:

Zobacz klip do kawałka Tiësto, Dzeko, Preme’a i Post Malone’a

foto: mat. pras.

Post Malone będzie jedną z gwiazd, które pojawią się na głównej scenie Open’era w najbliższą sobotę, czyli ostatniego dnia festiwalu. Tydzień później do Polski przyjedzie Tiësto. Artysta będzie headlinerem wrocławskiego festiwalu Music Power Explosion. Kilka tygodni temu obu panów mogliśmy usłyszeć w przebojowym singlu „Jackie Chan”. Oprócz nich w kawałku aspirującym do miana hitu lata pojawili się również Dzeko i Preme.

Po premierze singla czas na towarzyszący mu teledysk. Z racji na to, że mamy do czynienia z animowanym klipem, na ekranie nie zobaczymy ani Tiësto, ani Malone’a. Pojawiają się za to ich animowane wersje, mogące budzić skojarzenia z serią gier wideo „Minecraft”.

„Jackie Chan” powstał bardzo spontanicznie. Dzeko i ja przyjaźnimy się z Post Malone’em od jakiegoś czasu. W Las Vegas poznaliśmy Preme’a, który zaprezentował nam zarys kawałka, nad którym pracował z Postem. Stwierdziliśmy, że to idealna okazja, by zrobić coś razem. Nie mogłem się doczekać premiery, tak bardzo chciałem puścić ten kawałek wszystkim. Myślę, że celujemy w największy hit lata – mówi o singlu Tiësto.

 

Polecane

Share This