Zobacz okładkę płyty Acid Drinkers


2012.09.25

opublikował:

Zobacz okładkę płyty Acid Drinkers

Już 17 października ukaże się nowa płyta Acid Drinkers  „La Part Du Diable”. Muzycy zapowiadają mocny materiał: „stęskniliśmy się za albumem zagranym z dodatkową porcją mięsa. Po zabawowym „Fishidick Zwei” wracamy do matecznika. Potańcówka właśnie dobiega końca!”. Wraz z datą premiery Kwasożłopy serwują również okładkę albumu:

„La Part Du Diable” to 11 bezkompromisowych, szybkich i ciężkich utworów, okraszonych sowicie wysoko procentowym i żrącym kwasem, które przez 50 minut nie dadzą chwili wytchnienia. Nowy materiał spowity jest tajemnicą, gdyż żadne nowe dźwięki nie wyciekły jeszcze z obozu Acid Drinkers,  cały czas trwa cisza przed burzą, która jednak nadciąga nieubłaganie, a pierwszy błyski widać już na horyzoncie.

Będzie to piętnasty album zespołu i pierwszy autorski materiał po znakomicie przyjętym „Verses Of Steel”, do dziś kojarzonym głównie z osobą ś.p. Olassa – zmarłego członka grupy. Fani od dawna ostrzą apetyt na riffy zaproponowane przez nowego gitarzystę  Acidów- Jankiela, który dołączył do zespołu 3 lata temu. „La Part Du Diable” zostało nagrane głównie w studio Perlazza u Przemysława „Perły” Wejmanna, a mixem zajął się Jacek Miłaszewski z Chimp Studio (odpowiedzialny również za dwa poprzednie albumy). Autorem obrazu z okładki jest Aleksandra Spanowicz.

W listopadzie i grudniu zespół planuje trasę koncertową, podczas której zapowiedział systematyczne gruzowanie kolejnych miast.

Album Acid Drinkers „La Part Du Diable” ukaże się dzięki firmie Mystic Production.

Polecane

Share This