Żona Dr. Dre okradła jedną z jego firm?

Z konta zniknęło blisko półtora miliona złotych


2020.10.15

opublikował:

Żona Dr. Dre okradła jedną z jego firm?

foto: mat. pras.

Przypomnijmy, że Dr. Dre i Nicole Young są w trakcie rozwodu. Żona słynnego producenta domaga się od niego wielkich pieniędzy, mimo, że para podpisała intercyzę. Legendarny muzyk wyraził chęć płacenia alimentów swojej partnerce i pokrywania kosztów jej wszelkich zachcianek. Nicole jednak wyraźnie liczy na coś więcej – twierdzi, że fortuny wartej miliard dolarów, muzyk dorobił się w większości w czasie małżeństwa, dlatego jakaś jej część należy się właśnie jej. Na razie nie wiadomo jaki będzie finał sprawy. Sędzie datę rozprawy wyznaczył na styczeń 2021. Najwyraźniej jednak Nicole postanowiła zabezpieczyć się zanim o podziale majątku zdecyduje sędzie.

SPRAWDŹ TAKŻE: Żonie Dr. Dre grozi śmiertelne niebezpieczeństwo? Raper wygrywa w sądzie

Jak donoszą zachodnie media LAPD bada właśnie sprawę defraudacji przez panią Young 385 029 dolarów z jednej z firm Dr. Dre. Partner biznesowy producenta, Larry Chatman, poinformował policję o tym, że Nicole wypłaciła taką sumę z biznesowych kont firmy bez żadnego upoważnienia. Chatman zanim złożył donos, wysłał do żony Dre kilka pism prawnych informujących ją o nielegalności czynu, którego dokonała. Pisma pozostały bez odpowiedzi.

Prawnicy Nicole powiedzieli serwisowi TMZ, że ich klienta nie zrobiła do tej pory nic złego, a działania Chatmana to nic innego jak czarny PR, który ma się przyczynić do wygranej Dre podczas procesu. Prawnicy jak dotąd nie skomentowali faktu, że policja w LA zaczęła się przyglądać sprawie defraudacji środków.

Polecane

Share This