Żurom publikuje nowy klip i droczy się z fanami w sprawie kolejnego przeciwnika na MMA-VIP

Wkrótce mamy dostać nowy album Żuroma.


2021.07.28

opublikował:

Żurom publikuje nowy klip i droczy się z fanami w sprawie kolejnego przeciwnika na MMA-VIP

fot. kadr z wideo

Żurom wrócił do aktywności muzycznej, dzieląc się ze słuchaczami klipem do nowego singla „Chciałbym żyć spokojnie”. Wideo zapowiada planowany na styczeń nowy krążek twórcy „Kiedyś, a dziś”. Jednocześnie inicjator akcji Stop Pomówieniom nie porzuca kariery sportowej i po porażce z Antykonfidentem na niedawnej gali MMA-VIP 2 zapowiada swój kolejny pojedynek na „trójce”.

Znam od dziś przeciwnika na MMA-VIP 3. Misiek vs Żurom czy jednak inny przeciwnik na październikowym MMA-VIP 3? Myślicie, że taka walka dojdzie do skutku? Ja już wiem, z kim będę walczył i właśnie się dowiedziałem. Czy to będzie Misiek? Tego dowiecie się już na I konferencji prasowej MMA-VIP w październiku – zapowiedział, drocząc się z fanami Żurom.

Jednocześnie twórca deklaruje, że na piątej bądź szóstej gali federacji Marcina Najmana chciałby ponownie zmierzyć się z Antykonfidentem, którego wyższość musiał uznać ostatnim razem.

Uważam, że na to zasługuję, bo wziąłem walkę z doświadczonym zawodnikiem MMA (ponad 7 lat trenuje) i miałem za mało czasu na przygotowania (9 tygodni), więc teraz miałbym prawie rok na naukę i nasz pojedynek byłby na pewno ciekawszy niż ten pierwszy – skomentował.

Polecane

Share This