Żurom się nie poddaje – poznaliśmy jego kolejnego przeciwnika

Twórca wskazuje, co poszło nie tak i zapewnia, że czeka nas znacznie ciekawsza walka od poprzedniej.


2021.07.12

opublikował:

Żurom się nie poddaje – poznaliśmy jego kolejnego przeciwnika

fot. Instagram / @andrzej.zurom.zuromski

Na pewno nie tak Żurom wyobrażał sobie debiut w barwach federacji MMA-VIP Marcina Najmana. Autor „Poszukiwanego” przegrał z lżejszym o 40 kg Antykonfidentem przez duszenie. Twórca się nie poddaje i zapowiada powrót do klatki w 2022 roku. Z kim zmierzy się Żurom? Wygląda na to, że jego przeciwnikiem ponownie będzie Antykonfident, z którym inicjator akcji Stop Pomówieniom ma rachunki do wyrównania.

Z Antykonfidentem rewanż w 2022 roku na MMA-VIP 5 lub MMA-VIP 6. Podszkolę się dużo więcej w technikach parterowych i myślę, że taki drugi pojedynek będzie dużo ciekawszy niż pierwszy. Waga nie wygrała w tej walce lecz technika, bo ma nauczone dobrze wejście w nogi i obalenie + potem zachowanie na dole i zakończenie duszeniem. Ćwiczy MMA ponad sześć lat, ja miałem dziewięć tygodni na przygotowanie się do mojej pierwszej walki. Duży stres, bo konflikt i walka wieczoru przed publicznością.

Obejrzałem naszą walkę i byłem tak spięty, że nawet zwykłe ciosy rękami wyprowadzałem z opóźnioną reakcją, bo ciało odmawiało mi luzu i swobodnej walki. On brał już udział w turniejach MMA, więc wygrało jego doświadczenie w tej walce, nic więcej. Dlatego myślę, że rewanż za rok byłby spoko – ocenia Żurom.

Polecane

Share This