Zwyciężczyni „Top Model” w odważnej roli w nowym klipie PlanaBe

"Drama Queen" nie bez powodu ukazuje się przed Walentynkami.


2023.02.10

opublikował:

Zwyciężczyni „Top Model” w odważnej roli w nowym klipie PlanaBe

fot. mat. pras.

PlanBe opublikował wideo do nowej piosenki „Drama Queen”. Piosenka jest nowym otwarciem dla artysty i powrotem do brzmienia, za które pokochali go fani. Nowoczesne brzmienie radiowe jest podkreślone melodycznym wokalem Planka i dynamiczną nawijką na zwrotkach. Producentem numeru jest Sir Mich.

Utwór opowiada o tytułowej „Drama Queen”, czyli o imprezowej dziewczynie, której życie kręci się wokół zabawy i która facetów zmienia jak rękawiczki. Piosenka ma swoją premierę tuż przed Walentynkami nie bez przyczyny – jest kierowana zarówno do par, jak i singli, którzy chcą ten wyjątkowy dzień świętować na własny sposób.

W odtwórczynię niezwykle odważnej głównej roli wciela się Klaudia Nieścior, czyli zwyciężczyni ostatniej edycji Top Model. Klaudia, która podbiła serca widzów popularnego show swoją bezpośredniością i zadziornym charakterem, pokazuje że ma nie tylko talent do modelingu, ale również do aktorstwa. Dodatkowej pikanterii dodaje sam tytuł utworu – „Drama Queen”. To właśnie taki pseudonim, czyli Drama Queen, miała wśród widzów po obejrzeniu pierwszych odcinków programu.

Polecane

Share This