Inna –


2009.08.14

opublikował:

Inna –

Alexandra, kryjąca się pod pseudonimem INNA, ma 22 lata i pochodzi z miejscowości Neptun leżącej nad brzegiem Morza Czarnego w Rumunii. 

Za namową rodziny, która bardzo wcześnie odkryła u Alexandry talent muzyczny, przez osiem lat pobierała lekcje śpiewu. Jednak postanowiła nie ograniczać się tylko do muzyki, zagłębiała również wiedzę na temat świata liczb, studiując ekonomię i nauki polityczne w Konstancy.

Pierwszy singiel „HOT” został wyprodukowany przez trzech utalentowanych producentów z  Play & Win (Radu Bolfea, Sebastian Barac, Marcel Botezan). Singiel odniósł ogromny sukces! W Rumunii jest jednym z najczęściej granych kawałków, zarówno przez stacje radiowe jak i telewizje.

INNA jest nowym objawieniem rumuńskiej sceny klubowej, której piosenka wkrótce po premierze znalazła się na szczytach list przebojów. Gorączka pod nazwą INNA zaczęła opanowywać Europę, „HOT” zyskał popularność w Rosji, Polsce, Bułgarii, Serbii, Słowacji, Grecji, Belgii i Holandii. Niedługo potem projektem zainteresował się też jeden z producentów amerykańskich, proponując podpisanie kontraktu płytowego.

Niedawno ukazał się jej kolejny singiel „LOVE”, który już znalazł się w Top 10 najczęściej granych utworów w rozgłośniach radiowych. „LOVE” to kolejny singiel, który powstał w muzycznym laboratorium pod szyldem „Play & Win”. Piosenka szybko wspina się na listach przebojów, ugruntowując sukces Artystki.

Tagi


Polecane

Share This