„Jazz Christmas Ewelina Babiarz”


2011.11.29

opublikował:

„Jazz Christmas Ewelina Babiarz”

Koncert „Jazz Christmas Ewelina Babiarz”

9 grudzień 2011, start godz. 19:30.

Dorum Art Galeria Czajka (Warszawa-  ul. Ząbkowska 27/31)

   

Wstęp Wolny.

Ewelina Babiarz jest wokalistką, która lubi zaskakiwać oraz przełamywać stereotypy. Słynie ze swojego zamiłowania do jazz’u oraz formowania go w dowolnych konfiguracjach. Na swoim koncie ma produkcje z wielkimi nazwiskami polskiego świata muzyki m.in. Włodzimierz Nahorny, Paweł Skorupka czy Leon Sęk. W czerwcu bieżącego roku, zaraz po udziale w finale finałów „Szansy na sukces”, ukazał się pierwszy singiel Eweliny Babiarz promujący jej nadchodzącą debiutancką płytę, na której odnajdziemy absolutnie innowacyjną mieszankę popularnych brzmień z wykwintnym jazzem. Prawdziwa gratka dla muzycznych smakoszy.

W trakcie koncertu, pośród dzieł Galerii Czajka, wokalistka, zaserwuje swoim słuchaczom kieliszek wyśmienicie przyrządzonych dźwięków, które sprawią, że Wasze muzyczne podniebienia zostaną rozbudzone, ukojone a na koniec pozostawione z uczuciem lekkiego, przyjemnego niedosytu…

Dbając o warstwę muzyczną koncertu, Ewelinie Babiarz na scenie towarzyszyć będzie niezwykle utalentowane trio jazzowe w składzie: Paweł Lipski- pianista, akompaniator, student Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie; Maciej Wojcieszuk- perkusista angażujący się w wiele projektów muzycznych, Radek Łukaszewicz- – kontrabasista młodego pokolenia, uczeń m.in. prof. Adama Cegielskiego.

Polecane

Share This