1 NA 1: Artur Rawicz vs Curly Heads

"Często jest tak, że chłopaki grają coś i potrzeba im zapewnienia, że ja sobie z tym poradzę".

2014.11.09

opublikował:


1 NA 1: Artur Rawicz vs Curly Heads

Przed kilka tygodniami Artur Rawicz opublikował nowy cennik wywiadów w CGM.pl. Szczegółowe informacje dotyczące stawek znajdziecie na jego facebookowym profilu , tam też możecie kliknąć odnośnik do wywiadu „Z dupy” udzielonego przez Dawida Podsiadło. Wspominamy o tym dlatego, że oba wątki padają na początku rozmowy.

Dawid Podsiadło, Oskar Bała i Damian Lis opowiedzieli nam o kulisach pracy nad pierwszym krążkiem Curly Heads. Jak Dawida nie było na próbach i graliśmy w czwórkę, to graliśmy malutkie szkice, np. zrobiliśmy intro do piosenki albo jedną zwrotkę czy coś takiego. Całe utwory powstawały, jak już Dawid był. Jak zdarzyła się raz czy dwa taka sytuacja, że zrobiliśmy cały utwór, to potem się okazało, że Dawid nie wie co ma śpiewać – mówi Oskar Bała, gitarzysta Curly Heads. Często jest tak, że chłopaki grają coś i potrzeba im zapewnienia, że ja sobie z tym poradzę – dodaje wokalista Dawid Podsiadło.

Niedawno mój przyjaciel radiowiec tłumaczył mi, że wraca moda na gitarowe napierdalanie. I podał tyle dowodów na swoją teorię, że musiałem się zgodzić. Teraz w arsenale jego argumentów pojawił się kolejny. Nazywa się „Ruby Dress Skinny Dog” – pisał o debiutanckim krążku Curly Heads Artur. Jego recenzję znajdziecie tutaj .

 

 

Polecane