1 NA 1: Artur Rawicz vs Girl & Nervous Guy

"Mama zawsze akceptowała muzykę, którą robię z CKOD, natomiast przy tej płycie zaczęła tańczyć".

2015.05.11

opublikował:


1 NA 1: Artur Rawicz vs Girl & Nervous Guy

W drugiej połowie kwietnia do sklepów trafiła debiutancka płyta Girl & Nervous Guy zatytułowana „Shake the Tree”. Grupę współtworzą artyści, którzy zdążyli chwalebnie zapisać się dla rodzimej muzyki – Patrycja Hefczyńska, która jako DJ Patrisia śpiewała w Oszibarak i Husky, Marcin „Cinass” Kowalski oraz Łukasz Klaus – obaj związani z Cool Kids of Death i NOT.

Artyści opowiedzieli nam o wydanej przed kilkoma tygodniami płycie i jej promocji, tatuażach Patrycji, a także przygotowywaniu oprawy muzycznej do spektakli teatralnych. Artyści przyznają, że fakt, iż mają w muzycznym CV uznane marki, łatwiej jest im się przebić. To ułatwia promocję ze względu na to, że znamy się z dziennikarzami, jesteśmy obyci i nie stresujemy się tak bardzo przy wywiadach – deklaruje Marcin. To też wina dziennikarzy, że zahaczają o te nazwy, aby nas przedstawić – dodaje Patrycja.

Na koniec chwila o reakcjach najbliższych na Girl & Nervous Guy: Mama zawsze akceptowała muzykę, którą robię z CKOD, natomiast przy tej płycie zaczęła tańczyć – mówi Arturowi Rawiczowi Marcin Kowalski przywołując pochodzące z „Shake the Tree” nagranie „Capa”. Albumu „Shake the Tree” możecie posłuchać w WiMP, znajdziecie go także na półkach sklepów muzycznych.

 

Polecane

Share This