ALOHA 40% – „W głowie się nie mieści”


2012.04.03

opublikował:

ALOHA 40% – „W głowie się nie mieści”

Prezentujemy teledysk „W głowie się nie mieści”, czyli kolejny singiel promujący 3-płytową kompilację ALOHA 40%. W kawałku mikrofonowy kunszt pokazują Proceente, Siódmy (Echinacea), Hades (Hifi Banda) oraz Muflon, autorem cutów jest DJ Kebs (Hifi Banda).

„W głowie się nie mieści” to ponadczasowy kolarz formy i treści, synteza pogłębionej obserwacji rzeczywistości oraz odczuć dotyczących życia w miejskiej scenerii XXI wieku. Autorem teledysku jest grupa The New Black. Klip powstał w kolaboracji z firmą MASSDNM.

Teledysk został nakręcony pod koniec lutego w podwarszawskiej Radości. Plan zdjęciowy uświetnili swoja obecnością m.in. Hifi Banda, Wujek Samo Zło, Kfiat, Łysonżi, Artour z Pizzy z Radości wraz z rodziną, Łysonżi Dżonson, …małpa makak oraz papuga Ara. Melanżowy klimat obrazu ma na celu uwypuklenie pozytywnego przesłania płynącego z kawałka.

ALOHA 40% to projekt jakiego jeszcze nie było – 190 minut muzyki ( ponad 3 godziny!) i 100 gości z całej Polski. Pomysłodawcą i głównym realizatorem epickiej kompilacji jest Proceente – raper, wydawca, freestyle`owiec i aktywista. Gospodarz zaprosił do udziału w projekcie plejadę artystów: muzyków związanych z wydawnictwem Aloha Entertainment, zaprzyjaźnionych mistrzów hip-hopu oraz młode talenty reprezentujące rap przyszłości.

Płytę można zamawiać na http://www.alohasklep.pl/

Najświeższe informacje dotyczące kompilacji ALOHA 40% oraz trasy koncertowej ALOHA 40% TOUR można znaleźć na oficjalnych stronach projektu http://www.alohaentertainment.pl/ oraz http://www.facebook.com/proceente40.

Polecane

Share This