„Bezczel mówiący, że ma kawałek, ale nie może go wrzucić, jest dziwny”

W CGM Rap Podcaście m.in. beef Szpaka z Bezczelem oraz płyty Otsochodzi i Księcia Kapoty.


2019.02.06

opublikował:

„Bezczel mówiący, że ma kawałek, ale nie może go wrzucić, jest dziwny”

fot. P. Tarasewicz

Powoli zbliżamy się do końca trzeciego sezonu CGM Rap Podcastu. Zapraszamy do obejrzenia przedostatniego odcinka, w którym Marcin Flint, Wujek Samo Zło, Proceente i Numer Raz komentują bieżące wydarzenia na rapowej scenie.

W tym tygodniu nasi goście oceniają krążki Księcia Kapoty i Otsochodzi. O tym drugim Marcin Flint mówi, że „leje wodę” i że blado wypada na tle swoich gości. „Miłość” Młodego Jana ma jednak w ekipie CGM Rap Podcastu swoich obrońców.

Choć panowie różnią się w ocenach „Kapo di tutti capi” Kapoty wspólnie dochodzą do wniosku, że jest to album patologiczny.  Kapota z jednej strony serwuje skrajnie niepoważne numery w rodzaju „Dzisiaj tak” z TDF-em i z Mesem, z drugiej poważne i refleksyjne „Streetlife” z Peją. Jakie wady ma takie połączenie i czego złego może nauczyć słuchaczy? Tego dowiecie się z nowego odcinka naszego programu.

W CGM Rap Podcaście nie mogło zabraknąć komentarza do beefu Bezczela ze Szpakiem. Temperatura konfliktu wprawdzie ustała, ale wciąż czekamy na diss, który Bezczel zdążył już nagrać, ale nie może go opublikować ze względu na to, że włamano mu się na konto Google, odcinając artystę od dostępu do własnego kanału YouTube.

Bezczel mówiący, że ma kawałek, ale nie może go wrzucić, jest dziwny – ocenia Numer Raz, zauważając, że skoro diss jest gotowy, to białostocki raper powinien dawno temu opublikować go na innym kanale.  Czy Bezczel ma jeszcze szanse w starciu ze Szpakiem? Posłuchajcie, co mają do powiedzenia nasi goście.

 

 

Polecane

Share This