Duże Pe vs P.A.F.F. – "Wolny Czas" – klip


2012.01.12

opublikował:

Duże Pe vs P.A.F.F. – "Wolny Czas" – klip

Po sukcesach pierwszego singla promującego mixtape Duże Pe – „Nowoczesny Hip-Hop vol 2” – Duże Pe vs Moosak – „Na Raz (Senk Że Cover)”, prezentujemy kawałek Duże Pe vs P.A.F.F. – „Wolny Czas”.

Nawiązujący brzmieniowo do house`owych klasyków z końca lat 90`tych podkład „Wolnego Czasu” jest dziełem młodego i utalentowanego producenta z Wrocławia o pseudonimie P.A.F.F.. Za MC`ing i tekst odpowiada oczywiście Duże Pe. Gościnnym występem wspiera go natomiast kojarzony dotąd głównie ze sceną reggae wokalista Earl Jacob (m.in. wokalista zespołu Bartenders, członek Tisztelet Soundsystem i jeden z „Ludzików” wspierających Pablopavo).

Jak we wstępie rymuje Duże Pe – „To jest letni kawałek na zimowe dni / Żeby podnieść temperaturę Waszej krwi…”. Jeśli nie możecie doczekać się lata i wszelkich aktywności na świeżym powietrzu – „Wolny Czas” został nagrany właśnie dla Was!

Teledysk do „Wolnego Czasu” powstał dość spontanicznie, podczas wypadów Dużego Pe z gronem znajomych na Pola Mokotowskie, do Parku Szczęśliwickiego i w kilka innych, charakterystycznych dla Warszawy, „zielonych” miejsc. Wiodącą operatorką kamery była Sylwia „Ika” Kowalska, a montażem zajął się Marcin Jabłoński.

Polecane

Share This