Echinacea feat. Numer Raz – „Czekając na falę”

Share Tweet Prezentujemy pierwszy klip promujący debiutancki album zespołu Echinacea,


2011.03.03

opublikował:

Echinacea feat. Numer Raz – „Czekając na falę”

Prezentujemy pierwszy klip promujący debiutancki album zespołu Echinacea, wideo powstało do singlowego utworu „Czekając na falę”, w którym gościnnie pojawia się Numer Raz.

Reżyseria:

Wiktor Kwapisz

Riders:

Mateusz Radziszewski – Radzik

Michał Żankowski – Żaba

Przemek Górczyk – Szczurek

Wiktor Kwapisz – Viki

Michał Piotrowski – Gigi

Jacek Jędryka – Jaca

Tomasz Piekarski – Czester

Płyta `Echinacea` pojawi się w sklepach już 19 marca.

ECHINACEA FEAT. NUMER RAZ – "Czekając na falę"

Wydawnictwo Aloha Entertainment* prezentuje premierowy singiel Echinacea „Czekając na falę”.

Dedykujemy go wszystkim zajawkowiczom, dla których sport i muzyka stały się nieodłącznymi elementami życia. Gościnnie w kawałku pojawia się Numer Raz, za produkcję odpowiada Roux Spana.

Singiel dostępny jest również w wersji fizycznej na cd, gdzie oprócz utworu „Czekając na falę” znajdziecie wersje instrumentalną i acapella. Wydany w stylowym kartonowym pudełku singiel można nabyć przy okazji zakupów w www.AlohaSklep.pl

Płyta projektu Echinacea ukaże się na początku 2011 roku. W skład zespołu wchodzi trzech raperów: Parker, Pudel i Siódmy. Dwóch pierwszych to twórcy zespołu Echo, którego debiutancki krążek „Po prostu Echo” ukazał się w 2000 roku nakładem Blend Records. Po kilkuletniej przyjaźni z Siódmym, artyści stworzyli nowy projekt, który na pewno zamiesza na polskiej scenie muzycznej. Wyobraźnia tych trzech raperów sięga bowiem poza bloki, miejskie mury i ulice. Materiał został nagrany w Erem Studio pod okiem Staszka Staszego Koźlika. Producentami są Kixnare i Roux Spana. Za dbałość o solidne, muzyczne korzenie odpowiada Dj Kebs z HiFi Banda. Gościnnie pojawią się: Eldo, Numer Raz, Proceente i Hades.

Popularne news

Polecane

Share This