ESKAUBEI – "Regular Funk" – klip

Share Tweet Regular Funk (prod. Pietz&WDK, cuts: Piękny G) miks/mastering:


2012.03.23

opublikował:

ESKAUBEI – "Regular Funk" – klip

Regular Funk (prod. Pietz&WDK, cuts: Piękny G)

miks/mastering: WDK

zdjęcia/montaż Dirt Miron

Eskaubei – Rzeszowski raper, na scenie od przełomu lat 97/98. Członek i współzałożyciel Aspektu – jednego z pierwszych hip-hopowych zespołów na Podkarpaciu. Ma na koncie kilka nielegali i mixtape`ów, a także niezliczoną ilość kolaboracji.

Eskaubei to członek All Star Team grupy wykonawców z całej Polski (Kada, Te Tris, Deobe, Moral, Pierrot, Tek) której największa aktywność przypadła na lata 2004-2006

Eskaubei to jeden z prekursorów grania hip-hopu z live bandem. Pierwszy koncert w takiej konfiguracji zagrał w 2005 roku. Obecnie współpracuje z zespołem Funky Flow złożonym z najlepszych muzyków na Podkarpaciu, z którym gra koncerty i przygotowuje autorski materiał. Oprócz tego Skubi pracuje nad solowym albumem oraz EP-ką z rzeszowskim producentem, Pietzem

Eskaubei podczas ponad 100 zagranych koncertów dzielił scenę m.in. z: El da Sensei, O.S.T.R., Eldo/Grammatik/Obrońcy Tytułu, Tede/Warszafski Deszcz, Animate Object, Sistars, Ten Typ Mes/Flexxip, Afro Kolektyw, Łąki Łan, Afromental, Te Tris, Łona, Pezet&Małolat, Sobota…, dwukrotnie był finalistą warszawskiego Praga Hip-Hop Festiwal. Współpracował z wieloma wykonawcami, m.in.: Lilu, Kada, Emil Blef, Te Tris, Pierrot, Patr00, Deobe/Dena, Duże Pe, Label, Jimson, Dj Noriz, Bartox, TMK Beatz, Peerzet, Aruzo, Dj Zoltan.

„Wyskocz Do Tego” to seria teledysków, której inspiracją były proste zazwyczaj jednoujęciowe klipy zalewające youtube od Stanów przez Anglię, po Niemcy. Organizatorzy chcą przede wszystkim promować polską scenę, od znanych już raperów, po undergrandowych wyjadaczy.

Tagi


Polecane

Share This