EWELINA LISOWSKA – "Nieodporny rozum"


2012.09.10

opublikował:

EWELINA LISOWSKA – "Nieodporny rozum"

Dziś internetowa premiera teledysku Eweliny Lisowskiej do jej debiutanckiego singla – „Nieodporny Rozum”. Za produkcję klipu odpowiada Grupa #13.

 

Teledysk powstał m.in. w Porcie Miejskim we Wrocławiu oraz na jednym z wiaduktów kolejowych w okolicach miasta. Główną rolę w klipie odegrała sama artystka wraz z modelem – Dawidem Auguścikiem. Reżyserii obrazu podjął się Dariusz Szermanowicz – producent Grupy #13 .

 

Debiutancki singiel Eweliny Lisowskiej – „Nieodporny Rozum” okazał się prawdziwym muzycznym fenomenem tych wakacji. Od dwóch tygodni utwór jest najczęściej oglądanym materiałem video z kategorii Muzyka w polskim YouTube. Codziennie słucha go na tym portalu ponad 100.000 osób, a liczba wyświetleń utworu zbliża się już do 2,5 miliona. „Nieodporny Rozum” można usłyszeć też we wszystkich największych stacjach radiowych oraz wielu rozgłośniach regionalnych.

 

Ewelina Lisowska to jedna z uczestniczek drugiej edycji programu X-Factor. Premiera debiutanckiej EP artystki miejsce 7 sierpnia zarówno w sklepach, jak i w Internecie.

Polecane

Share This