Historia Jednego Kawałka: Viki Gabor opowiada jak doszło do powstania “Ramię w ramię”

Jedna z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia specjalnie dla CGM.PL


2020.04.30

opublikował:

Historia Jednego Kawałka: Viki Gabor opowiada jak doszło do powstania “Ramię w ramię”

“Ramię w ramię” od 7 stycznia 2020 roku zyskał ponad 27 milionów wyświetleń. To niewątpliwie najpopularniejszych utwór zwyciężczyni Eurowizji Junior. Specjalnie dla nas, w cyklu “Historia jednego kawałka” Viki opowiada o tym jak doszło do jej współpracy z Kayah i do powstania hitu ‘Ramię w ramię”.

SPRAWDŹ TAKŻE: Zuza Jabłońska zapowiada debiutancką płytę singlem „Liczę dni”

Przypomnijmy, że kilka ni temu do sieci trafił nowy kawałek Viki – „Geteway”.

Utwór skrojony jest na miarę obecnych czasów – energetyczny, rytmiczny, chwytliwy z elementami letniego vibe’u. Jednym z jego autorów jest Fridolin Walcher, producent hitu Zary Larsson „Lush Life” oraz singla Chainsmokers „Takeaway”.

SPRAWDŹ TAKŻE: OLiS: Quebonafide zdetronizowany

Teledysk do singla powstał w lutym w słonecznym Los Angeles, w Four Aces Movie Ranch – lokalizacji znanej m.in. z teledysku „Telephone” Beyonce i Lady Gagi. Klip zrealizowany został we współpracy z marką Puma w ramach kampanii Puma Talents, czyli projektu wspierającego młodych artystów muzycznych, którzy nie boją się iść pod prąd i nie oglądają się za siebie.

Teledysk jest niezwykle osobisty, zawiera materiały archiwalne z życia Viki, nigdy wcześniej nie publikowane w mediach. Wideo niesie za sobą bardzo prosty i uniwersalny przekaz: nigdy nie jest za wcześnie czy za późno na realizację swoich marzeń.

SPRAWDŹ TAKŻE: Katarzyna Nosowska o Quebonafide

Polecane

Share This