HUKOS – "Pokój z widokem na Polskę"


2011.06.28

opublikował:

HUKOS – "Pokój z widokem na Polskę" Wytwórnia STEP RECORDS oraz białostocki raper HUKOS zapraszają czytelników portalu muzycznego CGM do przedpremierowego odsłuchu utworu „Okno z Widokiem na Polskę”, w którym gościnnie udzielił się inny reprezentant białostockiej sceny – Miszkers. Za podkład w tym nagraniu odpowiada Poszwixxx, główny producent oraz raper z Fabuły.


Jest to bonusowy utwór nagrany przez Hukosa z myślą o reedycji albumu „Ostrze Moich Oskarżeń”, która pojawiła się na rynku w maju 2011 roku. Album z poprawioną szatą graficzną oraz dodatkowym nagraniem znajdziesz w sklepie internetowym www.preorder.pl w atrakcyjnej cenie 15 PLN oraz we wszystkich dobrych sklepach muzycznych na terenie całego kraju  (Media Markt, Empik…).

Warto także wspomnieć o pracach Hukosa nad najnowszym albumem zatytułowanym „Knajpa Upadłych Morderców”. Premiera wydawnictwa odbędzie się po wakacjach. O dokładnej dacie jeszcze poinformujemy.

Póki co zapraszamy do odsłuchu utworu „Okno z Widokiem na Polskę” z gościnnym udziałem Miszkersa, oraz zachęcamy do oglądania wywiadu Artura Rawicza z Hukosem, który został przeprowadzony w czerwcu w Opolu.

część 2

Tagi


Polecane

Share This