Kacper HTA o awanturze z Kalim i „rebornie” ekipy Ganja Mafii bez Kalego


2019.12.29

opublikował:

Kacper HTA o awanturze z Kalim i „rebornie” ekipy Ganja Mafii bez Kalego

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Podczas nagrania jednego z odcinków swojego podcastu, Marcin Flint zapytał Kacpra o jego stosunki z Kalim i ostatnią „awanturę” w sieci między dwoma raperami:

– Żałujesz tej dyskusji, internetowych pyskówek? Gdybyś mógł cofnąć czas to wymazałbyś to i inaczej załatwił?

– Ja sobie pomyślałem wtedy tak – skoro on daje tyle k*rwa strzałów rykoszetem zahaczających mnie i wiem dobrze, że to są takie ciche puchne, jak on to sobie napisał kąsające i wku*wiłem się w pewnym momencie i pomyślałem, że też mu taki punchyk odkopsnę, mając w świadomości to, że raczej on to tylko przetrawi, a nie będzie z tego gównoburzy. Takie było moje pierwsze przeświadczenie jak wrzuciłem tamten post. Kompletnie się nie spodziewałem, że udzieli się w jakimś komentarzu i że w ogóle ten komentarz będzie w taki sposób napisany, który bardziej obnażył siebie, jako kogoś kto mierzy ludzi słupkami na OLISIE czy fame’em. W dodatku używając jakichś określeń typu „duszek”. Gwarantuję ci – jakbym stał obok, to nie mówiłby tego w taki sposób. I na pewno jak się spotkamy, to będziemy mieli okazje podyskutować, to tak jak on zaczął tę rozmowę, to ja ją w taki sposób zakończę.

 

O byłych członkach Ganja Mafii

– Twierdzisz ze Ganja Mafia jest nadal ekipą nawet bez logo Kalego?

– No bo tak jest. My wszyscy dalej ze sobą działamy. Nikt nie działa już po prostu z nim – tak to wygląda. Nagrywamy wspólnie kawałki. Nikt z ekipy praktycznie nie został z nim. A my razem mocno działamy. Na pewno w planach mamy gdzieś jakąś wspólną płytę, tak więc na pewno jakichś reborn malutki będzie.

Sprawdź także – Kacper HTA o Kartky’m na swojej płycie:

 

Kacper HTA i Patointeligencji:

Polecane


Share This