Cleo wyjaśnia dlaczego Donatan kocha trollować ludzi na swoich social mediach

Cleo gościem najnowszego odcinka cyklu Najgorsze Pytania

2021.02.17

opublikował:


Cleo wyjaśnia dlaczego Donatan kocha trollować ludzi na swoich social mediach

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

W związku z premierą nowego singla Cleo była gościem Artura Rawicza w jego podcaście 1 NA 1. Przy okazji wokalistka wzięła także udział w nagraniu nowego odcinka cyklu Najgorsze Pytania.

Czy jest jakaś pozytywna rzecz, której Cleo nauczyła się podczas pandemii? Czy hasło WYPIERA**Ć jest odpowiednim hasłem dla strajku kobiet? Czym spowodowana jest zmiana dużej wytwórni na działanie na własny rachunek? Dlaczego Donatan tak bardzo lubi trollować ludzi na swoich social mediach? Czy chciałaby nagrać numer, z którymś z raperów młodego pokolenia? Na czyj koncert Cleo poszłaby w pierwszej kolejności? Co zawdzięcza Donatanowi, a co on zawdzięcza Cleo? – odpowiedzi na te pytania i kilka innych znajdziecie w materiale video poniżej.

SPRAWDŹ TAKŻE: Cleo: „Miejcie odwagę w życiu być sobą”

SPRAWDŹ TAKŻE: Donatan: Wstyd, że Ukraińcy nieznający języka, lepiej sobie radzą w Polsce niż niektórzy „artyści”

Cleo w klipie z gwiazdami TikToka

Czy nowe wideo przebije „Za krokiem krok” i stanie się najbardziej kolorowym teledyskiem Cleo?

„Kocham” – piosenka o takim tytule wydaje się być idealnym prezentem dla fanów na walentynki. Cleo zachęca do świętowania już teraz.

– Wiedzieliście, że stan zakochania jest bardzo podobny do uczucia, które towarzyszy nam po zjedzeniu słodyczy? To przez hormony szczęścia! „Kocham” łączy te dwa światy, teledysk nakręciliśmy w lutym 2020 spotykając się w tym zacnym gronie w Zakopanem – czytamy w informacji prasowej towarzyszącej klipowi.

W teledysku Cleo pojawiło się wiele gwiazd YouTube’a, Instagrama i TikToka: Roxana Węgiel, Weronika Sowa, Marcysia Ryskala, Mateusz Trąbka, Mateusz Krzyżanowski, Damian Kordas, Magda Bereda, Adrianna Skon, Nadia Długosz, Paweł Svinarski, Ula Grotyńska, Natalia Sisik, Martyna Zbirańska, Michał Gała, Daniel Rusin Reżyser Życia, Ola Szkołka, Nicol Pniewska, Xavier Pniewski, Bart HighBart i HighMama.

Donatan promuje wideo w charakterystyczny dla siebie sposób. Producent opublikował grafikę, na której obok wokalistki widzimy Słonia. To oczywiste nawiązanie do krążącej po sieci przeróbki „Za krokiem krok”, którą znajdziecie poniżej.

„Kocham” to bardzo krwawy i brutalny teledysk tylko dla ludzi powyżej 21 roku życia. Niby słodko, niby radośnie i beztrosko a na końcu wyskakuje Słoń i obcina wszystkim uszy robiąc z nich naszyjnik. Zwyrodniały teledysk i mocny przekaz – zachęca Donatan.

 

Polecane


Share This