Czy JANN myślał kiedyś o wspólnym numerze z Janem Rapowanie?

Wokalista gościem najnowszego odcinka Najgorszych Pytań

2023.10.29

opublikował:


Czy JANN myślał kiedyś o wspólnym numerze z Janem Rapowanie?

Foto: @piotr_tarasewicz / @cgm.pl

Choć finalnie to nie on reprezentował Polskę w tegorocznym Konkursie Piosenki Eurowizji, bardzo dobrze radzi sobie poza granicami Polski. Po głoszeniu jesiennej, polskiej trasy koncertowej Jann szykuje się na podbój Europy. Pierwsz,y międzynarodowy rozdział Jann Tour wystartuje już w marcu 2024 roku i zacznie się od następujących dat:

11.03 – Yuca, Kolonia
12.03 – Bahnhof Pauli, Hamburg
13.03 – Kantine Am Berghain, Berlin
14.03 – Cafe V Lese, Praga
18.03 – Omeara, Londyn

Jann szturmem zdobył serca polskiej publiczności i zyskał rozpoznawalność za granicą. Jego piosenki znalazły się na najważniejszych playlistach w serwisie Spotify w kraju, a single “Gladiator” i “Need a break” podbiły również streamingi poza granicami Polski. Jednak jak sam przyznaje – najlepiej czuje się na scenie.

Po sukcesie wyprzedanej w dobę trasy “Gladiator tour” i serii fantastycznych festiwalowych występów, Jann ogłasił kolejne koncerty. Artysta wraz z zespołem wyruszy w trasę, która obejmie osiem polskich oraz pięć zagranicznych miast. W listopadzie i grudniu będzie można go zobaczyć w Gliwicach, Poznaniu, Lublinie, Wrocławiu, Toruniu, Bydgoszczy, Krakowie i Warszawie, a w marcu w Kolonii, Hamburgu, Berlinie, Pradze oraz Londynie.

Zanim jednak zobaczycie Janna na żywo podczas koncertów, możecie sprawdzić jak poradził sobie z naszymi Najgorszymi Pytaniami.

Polecane

Share This