Onar: Kocham to. Poświeciłem na to swoje życie


2020.02.14

opublikował:

Onar: Kocham to. Poświeciłem na to swoje życie

Foto: P. Tarasewicz / CGM,PL

Na imprezie Def Jam Recordings Poland Proceente spotkał się z Onarem i przy tej okazji udało mu się porozmawiać z ursynowskim raperem. Onar ujawnił na jakim etapie są prace nad albumem „Szkoła 81”.

Dużo roboty. Wszystko się dzieje dynamicznie, ale robimy wszystko to, żeby było gotowe – powiedział raper o albumie „Szkoła 81”. Dodał też, że jest podekscytowany tym projektem i nie tylko. – Jestem podekscytowany rapem od 20 lat. Kocham to. Poświeciłem na to swoje życie. Jest to ważny projekt dla mnie – dodaje.

Nie mogło zabraknąć pytania o remix numeru „Powiedz na osiedlu”, ale raper uniknął odpowiedzi, który z remix’ów siadł mu najlepiej.

Nie mógłbym tego zrobić w stosunku do innych graczy. Super miło mi jest, że wszyscy ludzie, z którymi działamy, gadamy, działa to jako wielka kula zajawki, materii pozytywnej – mówi Onar.

Choć płyta Płomienia jeszcze nie wyszła, to Proceente zapytał o Onara o plany na kolejne projekty. Zwłaszcza, że chodzą słuchy o tym, że raper planuje muzyczne ruchy w rodzinie Dill Gangu.

Planujemy robić rap, rap, rap i jeszcze raz rap. Jestem teraz rozpisany, jest zajawka. Płomień to jest dla mnie macierzysta ekipa, zawsze mi się super współpracuje z Pawłem, rozumiemy się bez słów. Jest pomysł na jakieś duety, jest pomysł na różne rzeczy – zdradził w rozmowie Onar – Robimy, już wszystko się dzieje w studiu – podkreśla.

Album Płomień 81 „Szkoła 81” ukaże się 20 marca 2020 roku.

Polecane

Share This