„Przegadane”. Flint i Szewczyk prezentują: DRAKE


2023.10.27

opublikował:

„Przegadane”. Flint i Szewczyk prezentują: DRAKE

Punktualnie w południe w piątek 6 października do wszystkich serwisów cyfrowych trafił najnowszy album Drake’a „For All The Dogs”. Wydawnictwo promowane było nowym teledyskiem do utworu „8am in Charlotte”. W klipie pojawił się syn artysty, Adonis.To właśnie on jest autorem okładki płyty „For All The Dogs”.

Premiera najnowszego wydawnictwa Kanadyjczyka, była powodem spotkania Marcina Flinta i Kajetana Szewczyka i nagrania przekrojowego podcastu dotyczącego kariery Drake’a. Panowie rozmawiają o pierwszych krokach artysty zarówno w muzyce jak i w filmie. Przekrojowo omawiają poszczególne wydawnictwa zaczynając od debiutu, kończąc na „For All The Dogs”.

 

Jak Drake trafił pod skrzydła Lil Wayne’a? Dlaczego nie podpisał kontraktu z żadną inną wytwórnią? Co łączy go z Keanu Reevesem? Dlaczego to twarz Drake’a, a nie Lil Wayne’a reklamowała jedną z amerykańskich linii lotniczych? Co nowego do hip-hopowego przekazu i rapowego wizerunku wniósł Drizzy. Dlaczego Lil Wayne chciał, by jego podopieczny został miłym, uśmiechniętym gościem? Dlaczego inspiracją dla Drake’a był 50 Cent? Dla jakich wielkich artystów utwory pisał autor „Another Late Night”? Wpływ, na których polskich raperów miał Kanadyjczyk? Tego wszystkiego dowiecie się z rozmowy, którą możecie obejrzeć poniżej.

Polecane

Share This