Czy nagrałbyś kawałek z Quebo? Przesłuchanie Sebastiana Fabijańskiego


2020.05.11

opublikował:

Czy nagrałbyś kawałek z Quebo? Przesłuchanie Sebastiana Fabijańskiego

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

12 czerwca do sklepów trafi debiutancki album Sebastiana Fabijańskiego. W związku z tym, Sebastian odwiedził naszą redakcję. Ponad 90-minutową rozmowę Marcina Flinta z rapującym aktorem będziecie mogli obejrzeć u nas już wkrótce. Na rozgrzewkę jednak, serwujemy Wam jeden z naszych „szybkich” formatów – Przesłuchanie. Przypominamy, że „przesłuchiwany” artysta może odpowiadać tylko „TAK” lub „NIE”. Raz ma prawo wykręcić się do odpowiedzi „POMIDOREM”.

SPRAWDŹ TAKŻE: “Jak już skończą się te złe dni, to wyskoczę jak akcje Netflix” – Natalia Szroeder i jej szesnastka prosto z kuchni

Przypomnijmy, że Te-Tris publikując swoje nagranie w ramach Hot 16 Challenge 2 nominował do udziału w akcji m.in. Sebastiana Fabijańskiego. Tet nazwał zaproszenie „nominacją ostatniej szansy”, wyjaśniając, że dotychczasowa przygoda reprezentanta Asfaltu z branżą hip-hopową obfituje w faile. Sebastian nie kazał długo czekać na swoją zwrotkę i już dziś wrzucił ją na kanał Asfaltu. Czy autor „Primitywa” przekona do siebie Te-Trisa i innych? Zobaczymy. Póki co raper nominował Jacka Belera, Magdalenę Koleśnik i Dorotę Masłowską.

SPRAWDŹ TAKŻE: „Jestem straszny Korwin-Mikke, co się wpi***zył w politykę” – JKM nagrał Hot16

Polecane

Share This