SOKÓŁ I MARYSIA STAROSTA –

Share Tweet W piątek 3 lutego późnym wieczorem, na Prosto


2012.02.04

opublikował:

SOKÓŁ I MARYSIA STAROSTA –

W piątek 3 lutego późnym wieczorem, na Prosto TV odbędzie się premiera  najnowszego klipu Sokoła i Marysi Starosty „Myśl pozytywnie”. Teledysk powstał w efekcie współpracy czterech twórczych osobowości: Jakuba Żulczyka, Kuby Łubniewskiego, Wal&Gury i Sokoła.

Jakub Żulczyk jest pisarzem, który napisał między innymi „Instytut”, „Zmorojewo” i „Zrób mi jakąś krzywdę”, a w tym klipie zajął się scenariuszem, z małą pomocą Sokoła (odwrotnie niż w przypadku wcześniejszego klipu Sokoła i Marysi – „Reset”).

Kuba Łubniewski to reżyser i operator, znany z wielu wcześniejszych teledysków Sokoła: „Sen”, „U Ciebie w mieście”, „Mogę wszystko”, „W aucie”, „Poczekalnia dusz”, „Reset”. Odpowiada za reżyserię i zdjęcia.

Wal&Gura to hardkorowy designer i montażysta, który zaprojektował okładkę płyty „Czysta brudna prawda” oraz zmontował klipy „U nas na Śródmieściu”, „Reset” i „Sztruks”. Tutaj pomaga reżyserowi i montuje.

Klip „Myśl pozytywnie” jest luźną kontynuacją „Resetu”, zobaczymy w nim kilka tych samych twarzy oraz sporo innych znanych postaci. Teledysk, według tych, którzy już mieli okazję go zobaczyć, przebija ironią i dystansem nawet kawałek, który sam w sobie jest kwintesencją sarkazmu.

Autorem zdjęcia jest Jan Kriwol.

Sokół i Marysia Starosta –

Zobacz klip do numeru „Sztruks” promującego nadchodzącą płytę Sokoła i Marysi Starosty. 

Popularne news

Polecane

Share This