“Tede nie ściga się z trendami”

"Nie ma już obsesji, żeby nawiązywać do wszystkiego, co się dzieje za oceanem, tylko robi swoje".


2019.01.13

opublikował:

“Tede nie ściga się z trendami”

fot. Mickey Wyrozebski

W ostatnich dniach 2018 w sieci pojawił się premierowy kawałek Tedego zatytułowany “Boatever”. – Wielu z was oczekuje, że będę tam w sposób radykalny i po ksywkach poniżał ludzi. A tu muszę was niestety zdziwić i może niektórych zawieść, ale tak szybko i od razu nie przechodzimy do konkretów. Wroga należy zmylić, znieczulić delikatnie, potem mocno przywalić – wiadomo – mówił na kilka godzin przed premierą utworu artysta.

“Boatever” zapowiada planowany na ten rok album “Karmagedon”, który według zapowiedzi samego artysty ma być jego rozliczeniem z oponentami.

Numer Raz, Proceente i Marcin Flint odnieśli się do “Boatever” w nowym odcinku CGM Rap Podcastu. Marcin Flint chwalił singiel, mówiąc: – Wreszcie mam poczucie, że TDF nie ściga się z trendami. Nie ma już obsesji, żeby nawiązywać do wszystkiego, co się dzieje za oceanem, tylko robi swoje. Numer zwrócił uwagę na to, że jak na singiel zapowiadający mocny tekstowo album “Boatever” jest niezwykle łagodne. – Wydaje mi się, że poziom emocji będzie rósł. Czekam na kolejny kawałek – ocenił Proceente.

Polecane