Margaret

Koncert

Bilety

Margaret

Z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa na występ MARGARET, która szturmem podbiła polskie listy przebojów i serca polskich słuchaczy, wydając takie hity jak Heartbeat, Elephant, Cool me down, Thank you very much i wiele, wiele innych. Jako support zagra występujący z nami od lat zespół STO% z Piotrkiem Nagielem – muzykiem, który współpracował z całą plejadą polskich gwiazd sceny rockowej.

Koncert MARGARET (organizowany w ramach cyklu imprez profilaktycznych NIEĆPA) odbędzie się w Gdynia Arena, ul. Kazimierza Górskiego 8, 24 listopada 2017 r. w godzinach od 20:00 – 21:30

Osoby zainteresowane również tematyką profilaktyki uzależnień, zapraszamy też na pierwszą część imprezy, która rozpocznie się już o 18.30 i zostanie zwieńczona występem przebojowego zespołu STO%. Zakup biletu na koncert MARGARET upoważnia do udziału w całej imprezie.

Serdecznie zapraszamy!

Margaret to polska piosenkarka i autorka piosenek. Z wykształcenia projektantka mody. Laureatka wielu nagród muzycznych m.in. Eska Music Awards czy SuperJedynki. Jest jedną z najpopularniejszych artystek młodego pokolenia, a jej teledyski mają miliony wyświetleń na YouTube.

Margaret: początki kariery
Margaret swoją przygodę z muzyką zaczęła w 2009 r., startując w programie "Szansa na sukces". Została laureatką jednego z odcinków. W 2010 r. działała w grupie Gosia Jamroży Project (lub Margaret J. Project), z którą nagrała kilka piosenek. W 2011 r. założyła bloga Margaret-j.blogspot.com, gdzie prezentowała swoje stylizacje. Jej oryginalność została doceniona m.in. przez producentów i jury programu "Moda z bloga", emitowanego na TVN Style. Mimo że to był program stricte o modzie, to już wtedy podkreślała, że jej największą pasją jest muzyka. W 2011-2012 r. aktywnie prowadziła bloga, publikując ponad 100 wpisów rocznie. Od 2013 r. skupia się głównie na muzyce.

Margaret: debiut
Debiut Margaret odbił się szerokim echem w mediach. Singiel "Thank you very much" ukazał się 21.02.2013 r. Utwór napisali i skomponowali Thomas Karlsson i Joakim Buddee. Margaret pierwszy raz zaprezentowała piosenkę w konkursie "Trendy" na festiwalu "TOPtrendy 2012", 26.05.2012 r. Niedługo po premierze singla, w lutym 2013 r., odbyła się premiera teledysku. Wzbudził on wiele kontrowersji, a kilka godzin po premierze został usunięty z YouTube. Teledysk przedstawia przyjęcie organizowane przez nudystów. Margaret była jedyną ubraną osobą w klipie. Pomysłodawcą był Chris Piliero, który współpracował m.in. z Britney Spears i Keshą. Teledysk był nagrywany w Los Angeles. Singiel odniósł ogromny sukces – znalazł się na 2. miejscu listy AirPlay, najczęściej granych utworów w polskich rozgłośniach radiowych oraz zajął 41. miejsce na oficjalnej liście sprzedaży w Niemczech, 38. pozycję w Austrii i 22. miejsce we Włoszech. Piosenka była także 3. najlepiej sprzedającym się utworem w Polsce w 2013 roku, za co ZPAV przyznał jej wyróżnienie Cyfrowej Piosenki Roku. W czerwcu 2013 r. wystąpiła w konkursie Największe Przeboje Roku na "TOPtrendy 2013". O piosence i wyjątkowym teledysku pisały zagraniczne media m.in. dziennik "The Sun".

Margaret: popularność
9.07.2013 r. ukazał się kolejny singiel wokalistki "Tell Me How Are Ya". Niedługo po premierze singla wzięła udział w Bałtyckim Festiwalu Piosenki – zajęła 2. miejsce. Z kolei minialbum "All I need", na którym znalazło się sześć piosenek, trafił do sprzedaży 30.07.2013 r. Lato 2013 r. było pracowitym okresem dla Margaret – wystąpiła m.in. na Eska Music Awards czy Sopot Top of the Top Festival 2013. We wrześniu pojawiły się kolejne wyróżnienia – nominacja do nagród MTV Europe Music Awards 2013 oraz do Róż Gali w kategorii Debiut za "muzyczny podbój Europy". W Sylwestra tego samego roku była jedną z gwiazd Sylwestrowej Mocy Przebojów w Gdyni.

Margaret: Status gwiazdy
Po debiucie Margaret w 2013 r., kolejne lata zaowocowały kolejnymi osiągnięciami w branży muzycznej. W lutym 2014 r. otrzymała nominację do Wiktorów oraz Kids’ Choice Awards. Jej utwór "Thank you very much" został wykorzystany w filmie "Wkręceni". Wydała kolejny singiel "Wasted", notowany na 6. miejscu na liście najczęściej odtwarzanych utworów w polskich rozgłośniach radiowych. Latem 2014 r. nagrała utwór "Start a Fire", który był oficjalnym hymnem Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn. Singel znalazł się ponadto na 10. miejscu listy AirPlay. W sierpniu 2014 r. ukazał się debiutancki album studyjny Margaret "Add the Blonde". Krążek uzyskał status platynowej płyty. Trzeci singiel gwiazdy "Heartbeat" ukazał się w lutym 2015 r. Utwór okazał się prawdziwym hitem YouTube – singiel ma już ponad 16 mln wyświetleń (luty 2016).

Margaret: kampanie reklamowe
Margaret wzięła udział w kampanii sieci komórkowej Play – wystąpiła w kilku spotach promocyjnych produktu i oferty marki, a także aplikacji Tidal. Piosenkarkę można było również oglądać w świątecznej kampanii Coca-coli.

Margaret: nagrody
Artystka została laureatką takich nagród jak MTV Europe Music Awards, Eska Music Awards, SuperJedynki. Dwukrotnie wygrała w plebiscycie Kobieta Roku Glamour oraz w plebiscycie Radia Zet. Zdobyła również wiele nominacji, w tym m.in. do Kids’ Choice Awards, Wiktorów czy Telekamer.

Bilety

Polecane