Donatan: “Jeśli poczułaś się niekomfortowo – to faktycznie przepraszam”

Producent przeprasza Edytę Górniak za swoje chamskie i seksistowskie zachowanie.


2018.06.13

opublikował:

Donatan: “Jeśli poczułaś się niekomfortowo – to faktycznie przepraszam”

foto: P. Tarasewicz

W Opolu Edyta Górniak spoliczkowała Donatana za to, że ten złapał artystkę za pośladek. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj. Niedługo potem producent ustosunkował się do sytuacji na swoim fanpage’u, tłumacząc, że jego działanie miało na celu sprowokowanie dyskusji.

W odpowiedzi na liczne pytania. Celowo pobudziłem ludzi do bardzo ciekawej-słusznej dyskusji i mam nadzieję do jeszcze słuszniejszych wniosków. Zwracając uwagę na ważny i aktualny temat “Są granice, których nie możemy przekraczać” – czyli starajmy się umieć walczyć o swoją przestrzeń w każdej postaci. Nie chodzi tylko o przerysowaną sytuację w przykładzie, ale też o życiową asertywność – napisał producent.

Dzisiaj Donatan postanowił publicznie przeprosić Edytę Górniak. Artysta na swoim fanpage’u opublikował post, w którym przeprasza artystkę oraz wyraża chęć pogodzenia się.

– Edyto, jeśli poczułaś moją rękę tam gdzie jej nie było, a co gorsza, jeśli poczułaś się niekomfortowo – to faktycznie przepraszam. Bardzo Cię szanuję jako wokalistkę, dlatego stworzyłem dla Ciebie Andromedę i podarowałem Ci ten kawałek na płytę. Cała Twoja publiczna akcja facebookowa jest dla mnie niezrozumiała.
Moja rozmowa z Twoim managementem po Opolu to, cytuję, “super skradliśmy Opole”. Ustaliliśmy, że działamy tylko w sposób dobry, pozytywny z uśmiechem. Zresztą rozmawialiśmy i sms’owaliśmy o tym od paru dni… Do Opola też przyjechałem ze względu na Wasze zaproszenie. Czuję się teraz wykorzystany – widząc zainteresowanie mediów chcesz zrobić ze mnie wroga publicznego. Nie chcę z Tobą wojować. Tylko Tobie mogą służyć kolejne artykuły i atencja mediów. Nie jestem człowiekiem konfliktowym, pojednawczo wyciągam do Ciebie rękę  (pisownia oryginalna) – napisał Donatan.

Sytuację skomentowała również Edyta Górniak. – Dziś, na spokojnie już mogę z całą pewnością podsumować, że z Donatanem znaleźliśmy porozumienie wyłącznie Muzyczne – napisała na swoim fanpage’u. – Nie specjalnie czekałam na słowo Przepraszam – bo w tym wypadku nie miałoby swojej mocy sprawczej, ale zastanawiać się już ponad 70 h czy powinieneś… Seriously … ? – dodała.

Polecane