Pezet i Miuosh w utworze inspirowanym odgłosami z sali ćwiczeń

Tysiące stóp wybiło unikalny rytm "Beat of Speed"!


2018.05.16

opublikował:

Pezet i Miuosh w utworze inspirowanym odgłosami z sali ćwiczeń

fot. materiały prasowe

Intensywny trening do koncertów na żywo. Niezwykły utwór inspirowany odgłosami z sali ćwiczeń. Jędrzejczyk i Pezet, Erdmann i Xxanaxx, Bogdał i Miuosh oraz Andrzej Smolik na jednej scenie. Tak wyglądała muzyczno-sportowa impreza Reebok Beat of Speed!

W ubiegły piątek, w warszawskim Centrum EXPO XXI, wybrzmiał wyjątkowy, sportowy beat. Inspiracją dla unikalnego wydarzenia, łączącego świat muzyki i sportu, był ekspresyjny program ćwiczeń THE BEAT Karoliny Erdmann bazujący na sile oddechu. 

Podczas intensywnego wysiłku zaczynamy wspólnie oddychać. Na bazie jednego wydechu budujemy rytm. Nasz oddech stopniowo zamienia się w krzyk. W ten sposób, męcząc się razem, budujemy nasz niepowtarzalny, własny rytmtłumaczy Karolina Erdmann, Yoga Beat Studio, autorka programu treningowego THE BEAT.

Ponad 90-minutowy trening poprowadzili ambasadorowie marki Reebok: 

    • Andrzej Bogdał – rozgrzewka i część funkcjonalna
    • Karolina Erdmann – podstawowy trening THE BEAT
    • Joanna Jędrzejczyk – ćwiczenia z elementami sztuki walki – FIGHT BEAT

Wydarzenie otworzyła premiera utworu, który producent i kompozytor – Andrzej Smolik – stworzył specjalnie na tę okazję. W Beat of Speed wykorzystane zostały odgłosy prawdziwych treningów trójki prowadzących. Warstwę wokalną i muzyczną uzupełnili obecni tego wieczoru na scenie: duet alternatywny Xxanaxx, Michał “Król” Fox oraz przedstawiciele polskiego hip-hopu, Pezet i Miuosh. 

To jest utwór, który wymyślił Andrzej. On jest autorem tego wszystkiego. Powyciągał z nas różne elementy do tego kawałka, dał nam pole do popisu. Każdy mógł wykorzystać to na swój sposóbpowiedział Miuosh, raper i producent muzyczny. – „Beat of Speed” ma niesamowitą energię i pasuje do pomysłu połączenia muzyki z treningiem. Ten kawałek naprawdę porusza – dodał artysta.

Materiał video z Beat of Speed posłuży do stworzenia teledysku do muzyki skomponowanej przez Smolika. Unikalny klip będzie miał swoją premierą w kanałach Social Media marki Reebok jeszcze w maju.

Polecane