Walka o wolność słowa

Wujek Samo Zło vs Malik Montana


2018.03.13

opublikował:

Walka o wolność słowa

foto: archiwum Wujka Samo Zło

W opublikowanym na swoim instagramowym profilu raper i dziennikarz – Wujek Samo Zło – odniósł się do informacji o zaatakowaniu go przez Malika Montanę. Malik poczuł się urażony słowami WSZ-a, które pojawiły się w “CGM Rap Podcaście”.

Dla mnie to jest strasznie fejkowa postać, która lansuje się na posiadaniu pieniędzy. To jest tani lans, a jednak to chwyta, co mnie martwi – powiedział Wujek Samo Zło w ostatnim odcinku podcastu.

W poniedziałek doszło do spotkania Wujka z Malikiem. Niestety, nie skończyło się na wymianie argumentów – Naruszona została wolność słowa i swoboda wyrażania opinii – komentuje całe zajście WSZ. Więcej dowiecie się z poniższego wideo.

Wujek Samo Zło jest raperem i dziennikarzem z ponad 20-letnim doświadczeniem.

 • andrzej sciegienny

  Przykra sprawa że dochodzi do takich sytuacji, Panie WSZ bravo!! Czekam teraz na reakcję dziennikarzy, muzyków i słuchaczy, bo nie wyobrażam sobie że dojdzie do sytuacji że będziemy bali się wyrazić swoją opinię , tylko dla tego że ktoś nie ma dystansu do siebie. Przy okazji fajne te ostatnie zmiany na cgm, dobra robota! pozdrowienia dla całej waszej ekipy.

 • Hubert Pk

  Wujas jest mocny ..mówi że u niego w porządku a widać że Malik go solidnie przetrącił 😉

 • Michał

  Brawo Wuja!!!!! Ten ciapat nie dość że robi chujową,mega beznadziejną, gównianą “muzę” to na dodatek jest FRAJEREM!!!!!!!!!

 • HHP

  Dobrze nareszcie ktoś mówi jak jest , ten malik to zwykły pozer ciapacki z kompleksami .Je..ć leszczy z lamusami sie nie pieprzyć, Jeszcze za ten nurt pedo wąskie jeansy podsypane mefedronem trzeba przygasić. kór..y pod rap sie podszywają.. WUJEK SAMO ZLO SZACUN

Polecane