CGM.PL poleca vol. 2


2018.01.22

opublikował:

CGM.PL poleca vol. 2

foto: mat. pras.

Rok ledwie się rozpoczął, a my już mamy kilka wydawnictw, które powinny liczyć się w rocznych podsumowaniach. W TIDALU można już posłuchać znakomitej płyty Krzysztofa Zalewskiego interpretującego utwory Czesława Niemena. Sklepowa premiera wydawnictwa, na którym wokalnie Krzysztofa wspierają Natalia i Paulina Przybysz już w najbliższy piątek. Od kilku dni na zmianę słuchamy debiutanckich krążków Poli Rise i Rosalie.. „Anywhere But Here” i „Flashback” znajdziecie na łamach cgm.pl, postaraliśmy się także zadbać o to, by oba krążki znalazły swoich przedstawicieli w redakcyjnej playliście.

Dziś mamy dla Was 25 utworów, których słuchamy w ostatnich dniach najczęściej. Wyselekcjonowaliśmy dla Was parę nowości, trochę ubiegłorocznych piosenek, które istnieją póki co singlowo, ale nie doczekały się jeszcze premier na płytach. Oczywiście jest też odrobina numerów sprzed kilku lat oraz obowiązkowa porcja klasyki, ponieważ nie da się żyć jedynie nowościami 🙂

Zachęcamy do sprawdzenia poniższej playlisty i dzielenia się nią. Mamy nadzieję, że spędzicie z nią sympatyczne niespełna dwie godziny.

Polecane

Share This