PAŹDZIERNIK 2010


2009.12.15

opublikował:

PAŹDZIERNIK 2010

1


GRAŻYNA ŁOBASZEWSKA Z ZESPOŁEM AJAGORE

Kino Kryterium – Koszalin



 

TARJA TURNER

Klub Stodoła – Warszawa


EPICA

Kino-Teatr Rialto – Katowcie

2


PERFECT

Hala Stulecia – Wrocław

TARJA TURNEN

Klub Studio – Kraków

3

ŚWIETLIKI

Klub Muzyczny Łykend – Wrocław



 

5

KATY PERRY

Klub Stodoła – Warszawa

POGODNO

Hard Rock Cafe Warsaw – Warszawa

DIE TOTEN HOSEN

Klub Eskulap – Poznań



6

 

MORCHEEBA

Klub Stodoła – Warszawa

JOE COCKER

Hala Stulecia – Wrocław

DEBBIE DAVIES

MCK im. Henryka Bisty – Ruda Śląska



 

7

JANELLE MONAE

Klub Stodoła – Warszawa



 

LAGARTIJA NICK

Klub Hybrydy – Warszawa



 

DEBBIE DAVIES

Blue Note Jazz Club – Poznań

8

KORPIKLAANI / ELUVEITIE AND MORE

Klub OdNowa – Toruń



 

DIMMU BORGIR / ENSLAVED / SAHG

Klub Kwadrat – Kraków



 

ABRADAB

Klub Muzyczny Kultowa – Wrocław

 

DIE TOTEN HOSEN

Klub Stodoła – Warszawa



 

9

 

KORPIKLAANI / ELUVEITIE AND MORE

Klub Wytwórnia – Łódź

KILLING JOKE

Klub Palladium – Warszawa





DONNA REGINA

ODA Firlej – Wrocław



 

DILLINGER ESCAPE PLAN

Klub Muzyczny Progresja – Warszawa



 

10


CHRIS BOTTI

Dom Muzyki i Tańca – Zabrze





 

KORPIKLAANI / ELUVEITIE AND MORE

Klub Studio – Kraków

CHÓR ALEKSANDROWA

PKiN – Sala Kongresowa – Warszawa



 

FESTIWAL XXX, MUSIC FROMA THE OTHER SIDE

Centralny Basen Artystyczny – Warszawa



 

STRACHY NA LACHY

Klub Palladium – Warszawa



 

DIE TOTEN HOSEN

Strefa WZ – Wrocław

GUILD – ROCK CONCERT

No Mercy – Warszawa



 

11

DARK BLUE WORLD / MEYTARA / SEVEN NATION ARMY

Forty Kleparz – Kraków



 

ETHNO JAZZ FESTIVAL – MUZYKA ŚWIATA DAGADANA

Synagoga Pod Białym Bocianem – Wrocław

CHRIS BOTTI

Hala Stulecia – Wrocław



 

12

DARK BLUE WORLD

Klub Muzyczny Liverpool – Wrocław



 

STANISŁAW SOYKA

Centrum kongresowo – Dydaktyczne UMP – Poznań



 

HOPALONG KNUT

Hard Rock Cafe Warsaw – Warszawa



 

13

SHADOW GALLERY

Klub Muzyczny Progresja – Warszawa

14

CHRIS BOTTI

PKiN – Sala Kongresowa

CZESŁAW ŚPIEWA

Klub Alibi – Wrocław

MARIKA

Klub Proxima – Warszawa



19 WIOSEN

ODA Firley – Wrocław

 

15

FREE FORM FESTIVAL: Goldfrapp / Robyn / DJ Krush / The Whip

Centrum Kultury Koneser – Warszawa

 

MAJA SIKOROWSKA I ANDRZEJ SIKOROWSKI

Tetar Muzyczny im. Danuty Dabuszkowej – Gdynia

HAPPYSAD

Klub Muzyczny Kultownia – Wrocław

DEVON ALLAMAN`S HONEYTRIBE & VARGAS BLUES BAND

Klub Muzyczny Progresja – Warszawa

 

KAMYK ZIELONY

Teart Rampa  – Warszawa

 

MARYLA RODOWICZ

Hala Stulecia – Wrocław

 

ABOVE&BEYOND

Centrum Stoczni Gdańskiej – Gdańsk

DEVIN SOLD HIS SOUL

ODA Firley – Wrocław

 

16


FREE FORM FESTIVAL: Chew Lips / AutoKratz Kitsune / Novika / Ninja Tune XX / Igor Boxx Skalpel / Speech Debelle

Centrum Kultury Koneser – Warszawa

OD WEST ENDU DO BROADWAYU

PKiN – Sala Kongresowa – Warszawa

 

DEVIN SOLD HIS SOUL

Klub Muzyczny Progresja – Warszawa

 

A STORM OF LIGHT

ODA Firley – Wrocław

17


LIPALI AKUSTYCZNIE

Teatr Bajka – Warszawa


CLOSTERKELLER

Klub Alibi – Wrocław

 

WALK AWAY

Klub Muzyczny Kultownia – Wrocław

 

KULT

Hala Gwardii – Koszalin

18

ANDRZEJ PIASECZNY & SEWERYN KRAJEWSKI

Teatr Muzyczny Roma – Warszawa



 

IRA AKUSTYCZNIE – SOUNDS OF BAJKA

Teatr Bajka – Warszawa

 

20

GALA MUZYKI CYGAŃSKIEJ

Centrum Sztuki IMPART – Wrocław

 

22

 

MARCUS MILLER

Klub Palladium – Warszawa



 

SYNESTHESIA FESTIVAL

Centrum Kultury AGORA – Wrocław



 

IRON BUTTERFLY / WOJCIECH HOFFMANN & DRZEWA

Ośrodek Kultury Agora – Wrocław

 

WŁOCHATY

Klub Muzyczny Łykend – Wrocław

 

APOCALYPTICA

Klub Eskulap – Poznań



 

MARIA PESZEK

Klub Alibi – Wrocław



 

23

VANS OFF THE WALL MUSIC NIGHT 2010 – THE CAR IS ON FIRE

Klub Hybrydy – Warszawa





INDIOS BRAVOS


Klub Muzyczny Kultownia – Wrocław



 

24

IRON BUTTERFLY / DIVISION BY ZERO / DISPERSE / IN THE TWILIGHT

Klub Muzyczny Progresja – Warszawa



 

KULT

Klub Eter – Wrocław



 

THE SWEEL SEASON

Klub Stodoła – Warszawa



 

25



STANISŁAW SOYKA

Filharominia im. M. Karłowicza – Szczecin



 

APOCALYPTICA

Klub Stodoła – Warszawa





ROBERT GAWLIŃSKI – SOUNDS OG BAJKA

Teatr Bajka – Warszawa

JULIA MARCELL

Fabryka Trzciny – Warszawa

 

26


ARCH ENEMY

Klub Stodoła – Warszawa



 

STANISŁAW SOYKA

Hotel Sheraton – Sopot

ANNIHILATOR

Klub Muzyczny Progresja – Warszawa





KRZYSZTOF JARY JARYCZEWSKI Z ZESPOŁEM EXCES

Klub Studencki Kreslarnia – Koszalin



 

INDIOS BRAVOS

Hard Rock Cafe Warsaw – Warszawa

 

28

LENINGRAD

Centrum Sztuki IMPART – Wrocław

BIFFY CLYRO

Klub Proxima – Warszawa

DEEP PURPLE

Hala na Podpromiu – Rzeszów

29

MARKY RAMONE`S BLIZKRIEG

Klub Proxima – Warszawa



 

OCTOBERFEST

Klub Dekompresja – Łódź

PUBLIC ENEMY

Klub Stodoła – Warszawa

30


DEEP PURPLE

Spodek – Katowice

31


DEEP PURPLE

Hala Stulecia – Wrocław

Polecane

Share This