STYCZEŃ 2010


2009.12.15

opublikował:

STYCZEŃ 2010

4 stycznia

Kamp! – Rondo Sztuki – Katowice

6 stycznia

Thousand Battle: DJ Mixtee / DJ Define – Tropokana Wyspa – Sopot

Ryszard Słowicki i Piotr Adamczyk – Free Blues Club – Szczecin

7 stycznia

Uśmiech od Bartka – impreza charytatywna: Hemp Gru / Fu / Pato Pooh / Firma / Stor / Fundacja # 1 / Dobry Towar / Sonic Dance – Proxima – Warszawa

Back2Black – Nowa Republika – Gdańsk

Joka (Kaliber 44) / Jahbestin (RastaSqad, ZionStudio) – Kszysztofy – Kraków

Excluzive Rap Party – Melanż – Wrocław

Levity – Cafe Kulturalna – Warszawa

8 stycznia

Kazik na żywo – Heya – Szczecin

Iowa Super Soccer – Miejsko-gminny Ośrodek Kultury – Opalenica

Levity – Forty Kleparz – Kraków

Krem – Alive – Wrocław

Świadomość – Free Blues Club – Szczecin

9 stycznia

Pezet – Amnesia – Pabianice

Battle Of Skarland – Hala Sportowa – Skarżysko Kamienna

April Pie / Non Camera / Feekcja – Alive – Wrocław

Iowa Super Soccer – BWA – Zielona Góra

Kasa Chorych – Free Blues Club – Szczecin

10 stycznia

Afromental – Finał WOŚP – Olszyn

Natalia Kukulska – Finał WOŚP – Piaseczno

The Casualities – Alibi – Wrocław

Iowa Super Soccer – Hala Widowiskowo-Sportowa – Kamień Pomorski

11 stycznia

Jaromir Nohavica – Filharmonia Pomorska – Bydgoszcz

Iowa Super Soccer – Meskal – Poznań

12 stycznia

Jaromir Nohavica – Centrum Kongresowo – Dydaktyczne – Poznań

Naczynia połączone – Alive – Wrocław

13 stycznia

DJ Vadim Live Band – Bezsenność – Wrocław

Doujah Raze / The Returners – Mechanik – Gdańsk

Jaromir Nohavica – Aula Collegium Novum PWSZ – Kalisz

Good For Cows – Re – Kraków

Nietonie – Alive – Wrocław

14 stycznia

Good For Cows – ODa Firley – Wrocław

L-Dópa & Kazik – Kwadrat – Kraków

DJ Vadim Live Band – W Starym Kinie – Poznań

Raz Dwa Trzy – Torwar – Warszawa

High School Musical – Sala Kogresowa – Warszawa

Jaromir Nohavica – Koniński Dom Kultury – Konin

Marek Dyjak & Jerzy Małek – Teatr Kana – Szczecin

15 stycznia

Afromental – Galeria Piastowska – Legnica

DJ Vadim Live Band – Capitol – Warszawa

Waldemar Kasta / Donguralesko – Metronom – Gorzów Wielkopolski

Eldo / Daniel Drumz – HIFI Banda / Miuosh – Studio – Warszawa

Kucz / Kulka – fabryka Trzciny – Warszawa

Three Acoustic Ban / Souluyion – Alive – Wrocław

Vinders / Free Blues Band – Free Blues Club – Szczecin

Doujah Raze / OSTR / W.E.N.A. i Rasmentalism / Reno / The Returners – Rura – Częstochowa

16 stycznia

OSTR Pufa – Od Nowa – Toruń

Firma – Lokomotywa – Gniezno

Janus Strobel & Anna Stankiewicz – Kino Kadr – Warszawa

Mikotallica / Whorehouse – Underground – Kraków

Railcars – Kawiarnia Naukowa – Krarków

Bethel / Far Away – Alive – Wrocław

Psychocukier – Free Blues Club – Szczecin

17 stycznia

Molesta Ewenement / Teoria Czystej Formy / Dj Sonia – Pod Minogą – Poznań

Hunter – Blue Note – Poznań

Molesta Ewenement / Czystej Formy / Dj Sonia – Pod Minogą – Poznań

Clockwise – Alive – Wrocław

Quo Vadis – Free Blues Club – Szczecin

18 stycznia

Arms And Sleepers – Pod Minogą – Poznań

19 stycznia

Archive – Eskulap – Poznań

Klintet – Alive – Wrocław

20 stycznia

The 69 Eyes – Progresja – Warszawa

Żywiołak – Stodoła – Warszawa

Birma Blue Band – Alive – Wrocław

21 stycznia

Ira – Kawon – Zielona Góra

Joan As Police Woman – IMPART – Wrocław

The 69 Eyes – Firley – Wrocław

Hanne Hukkelberg – Forty Kleparz – Kraków

The Poise Rite / Pati Yang – Stodoła – Warszawa

Grupa Operacyjna – Dom Marynarza – Szczecin

Lobotomia – Alter Ego – Szczecin

22 stycznia

Ira – CK Wiatrak – Zabrze

Trzeci Wymiar / Dj Creon – Centrum Kultury – Strzegom

Pih / Płomień 81 / Molesta Ewenement – Paradox – Czerwionka – Leszczyny

Hey – Stodoła – Warszawa

Fields Of The Nephilim – Progresja – Warszawa

Hanne Hukkelberg – Cafe Kulturalna – Warszawa

Hey – Stodoła – Warszawa

Kobranocka – Agrafka – Zgierz

Chorzy na Odrę & Mieszko / Remigiusz Szuman / Bubliczki Cashubian Klezmer Band – Pleciuga – Szczecin

Bubliczki Cashubian Klezmer Band – Piwnica Kany – Szczecin

23 stycznia

Lipnicka & Porter – Centrum Kultury Śląskiej – Świętochłowice

Ewa Farna – Hala Globus – Lublin

Lubelska Scena Hip-Hopowa – Kazik – Lublin

Trzeci Wymiar / Dj Creon – Przemkowski Ośrodek Kultury – Przemków

Fields Of The Nepjilim – Progresja – Warszawa

Renata Przmyk – Blue Note – Poznań

Raj Maszyn – ree Blues Club – Szczecin

Vonkossel – Alive – Wrocław

24 stycznia

Edyta Geppert – Centrum Kultury Śląskiej – Świętochłowice

Myslovitz – Mega Club – Katowice

Afromental – Gdańsk

Renata Przemyk – IMPART – Wrocławe

Angelique Kidjo – Aula UAM – Poznań

Slaughterhouse – The Fresh – Warszawa

Seven Seeds – Alive – Wrocław

Wojciech Karolach Quartet feat. Jerzy Małek – Free Blues Club

Beat Assailant – Centralny Basen Artystyczny – Warszawa

25 stycznia

Czerwony Tulipan – Rocker – Szczecin

26 stycznia

Hypocrisy / Hatesphere / Survivors Zero – Mega Club – Katowice

Japandroids – Re – Kraków

Dreg – Alive – Wrocław

27 stycznia

Australian Pink Floyd – Hala Stulecia – Wrocław

Hypocrisy / Hatesphere / Survivors Zero – Progresja – Warszawa

Japandroids – Powiększenie – Warszawa

28 stycznia

Oceana – Sala Kongresowa – Warszawa

Voo Voo i Haydamaky – Palladium – Warszawa

Living Colour – Stodoła – Warszawa

Australian Pink Floyd – Hala Łucznika – Bydgoszcz

Japandroids – Eskulap – Poznań

29 stycznia

Ira – Strefa G2 – Radom

Black Music Party – Parlament – Gdańsk

Pijani Powietrzem – Salamandra – Bielsko – Biała

Australian Pink Floyd – Torwar – Warszawa

Carrion / Totentanz – Rudeboy – Bielsko-Biała

The Gathering – Loch Ness – Kraków

30 stycznia

Natalia Kukulska – Łódź

Budka Suflera – 30-lecie – Sala Kogresowa – Warszawa

Firma / Les Sales Cons / Rhum One Et Mr.E / Abstrakt Qormz / Dj Geo – Molodoi – Strasbourg – Francja

Australian Pink Floyd – Spodek – Katowice

Wild Knight / Crystal Viper / Lonewolf – Progresja – Warszawa

Sen Zu / People Of The Haze – Alive – Wrocław

31 stycznia

Jamal – Kazik – Lublin

Heretique / vated / Inductor – Alive – Wrocław

Portico Quarter – Jazz Club Hipnoza – Katowice

Polecane

Share This