Mixer Truck Monkey Shoulder zawita na ON AIR Festival

Piękne zwieńczenie sezonu festiwalowego.

2022.09.06

opublikował:


Mixer Truck Monkey Shoulder zawita na ON AIR Festival

fot. mat. pras.

Mixer Truck, czyli ogromna betoniarka samochodowa z logo Monkey Shoulder, już drugi rok przemierza Polskę śladami festiwali muzycznych. Przed nami ostatni tegoroczny przystanek – wieńczący sezon letnich imprez warszawski ON AIR. 9 i 10 września widzimy się na warszawskim Bemowie.

Letnie festiwale przyciągają nie tylko line-upem, ale i wyjątkową atmosferą. Strefa chilloutu wokół Mixer Trucka urzeka klimatem, gwarantując relaks i niezapomniane wspomnienia. Przy dobrej muzyce Monkey Shoulder smakuje jeszcze lepiej. Obrandowana trzema małpkami betoniarka przyciąga uwagę festiwalowiczów i zaprasza ich do pomarańczowego zakątka. Drinki na bazie whisky serwowane będą uczestnikom festiwalu przez cały czas jego trwania, dlatego warto przyjść i spotkać się ze znajomymi w strefie Monkey Shoulder.

Choć ON AIR dopiero debiutuje na festiwalowej mapie Polski, już teraz może się pochwalić znakomitym line-upem. Organizatorzy zaprosili do Warszawy m.in. Tash Sultanę, Jorję Smith, Jamiego xx, Tame Impala i The Kooks. Mało? W trakcie dwudniowej imprezy na Bemowie wystąpią również Celeste, Faouzia, Röyksopp, Polo & Pan, The Comet Is Coming, Alexandra Savior, Artur Rojek, Baaasch, Kaśka Sochacka, Otsochodzi, Ralph Kaminski, Rubens i Tymek. Podobnie jak organizatorzy festiwalu miksują w jej programie rozmaite gatunki, tak samo Monkey Shoulder wciela na ON AIR w życie swoją ideę Made for Mixing, łącząc koktajle z muzyką. O tym, że najlepiej wypoczywa się w strefie Monkey Shoulder, przekonała się już w tym roku publiczność Hype Parku, Lekko Festivalu, Mazury Hip Hop Festivalu oraz Olsztyn Green Festivalu. Teraz czas na warszawski ON AIR

Blended malt Monkey Shoulder to idealna whisky do serwowania w najróżniejszych, oryginalnych odsłonach, a podawana z odpowiednimi dodatkami stanowi podstawę do pysznych, niekonwencjonalnych koktajli. Wzbogacona subtelnym aromatem wanilii jest oryginalną propozycją na tle konkurencji. Stanowi kompozycję trzech single maltów z regionu Speyside, łączy się z owocowymi aromatami, tworząc wyjątkowo gładką, kremową i bardzo słodową szkocką.

Choć pomarańczowa betoniarka Monkey Shoulder kończy tegoroczne festiwalowe tournee, niejednokrotnie będzie można ją zobaczyć także przy innych okazjach. Wypatrujcie Mixer Trucka w Waszych miastach.

Polecane

Share This