Pierwsze Urodziny Hulakula

Koncert

Bilety

Pierwsze Urodziny Hulakula

Pierwsze Urodziny Hulakula / Koncert Video / Champaigne Show!

12 – tyle miesięcy minęło od chwili, kiedy z rozmachem wjechaliśmy na Jagiellońską (kto pamięta, jak bardzo epickie było otwarcie? no właśnie)

Tym razem teleportujemy się prosto na roztańczone, pełne przepychu ulice Paryża. Będzie samo bogactwo: blask złota, przepych piór i najtłustsze bity! Na parkiecie towarzyszyć Wam będą tancerki w choreografii rodem z Moulin Rouge. Z góry atmosferę podkręcać będzie prawdziwe akrobatyczne show! Wszystko to jednak tylko perły w naszej imprezowej koronie.

Prawdziwym diamentem tej rozhulanej do granic możliwości imprezy będzie koncert zespołu VIDEO! Zdobywcy nagrody statuetkę Eska Music Award w kategorii "Najlepszy Zespół" zagrają wszystkie Wasze ukochane przeboje: "Bella", "Ktoś nowy", "Wszystko Jedno" i wiele, wiele innych!

Ale to nie wszystko, bo 4. listopada czeka Was również:
1⃣ Champagne Show
2⃣ Charytatywny Turniej GWIAZD
3⃣ Pokazy PIROTECHNICZNE
4⃣ TANCERKI
5⃣ AKROBATKI
6⃣ REZYDENCI (Tomek Opaliński, VAZZ)

#100 pierwszych osób, otrzyma od nas WSTĘP WOLNY!
#200 pierwszych osób zostanie przywitanych SZAMPANEM!
#500. osoba otrzyma urodzinowy STARTER wysokoprocentowy!

O szampańską zabawę zadbają NAJPIĘKNIEJSZE HOSTESSY w mieście!

Kochani, 4. listopada Hulakula stanie się jedynym punktem imprezowym na mapie Warszawy, dlatego nie może Was z nami zabraknąć!

____________________

Wstępu na imprezę nie mają osoby niepełnoletnie oraz pozostające pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających. Lokal zastrzega sobie prawo do odmówienia prawa wstępu bez podania przyczyny. Dresscode: smart casual (elegancko i wygodnie, ale nie sportowo).

Bilety

Polecane