2. edycja Europejskich Targów Muzycznych „Co Jest Grane”


2012.09.26

opublikował:

2. edycja Europejskich Targów Muzycznych „Co Jest Grane”

Europejskie Targi Muzyczne Gazety Co Jest Grane odbędą się 24-25 listopada 2012 w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki. To druga edycja imprezy, na której pojawią się przedstawiciele polskich i zagranicznych wytwórni muzycznych, agencji koncertowych, festiwali, dziennikarze, managerowie, producenci i dystrybutorzy sprzętu audio, nagłośnienia i instrumentów oraz artyści i fani.

Uczestników Targów czeka blisko 70 koncertów na 3 scenach, spotkania ze specjalnymi gośćmi, warsztaty i panele dyskusyjne. Fani będą mieli okazję spotkać znanych artystów, zdobyć ich autografy oraz dowiedzieć się, jak wygląda przemysł muzyczny od kuchni.

Europejskie Targi Muzyczne Gazety Co Jest Grane organizują w tym roku Konkurs Młodych Zespołów. Jego celem jest wyłonienie najciekawszych zespołów i zaprezentowanie ich szerokiej publiczności podczas targów w Warszawie. Każdy polski artysta, który zgłosi się do konkursu, otrzyma 3-miesięczne, darmowe konto na Sonicbids – amerykańskiej platformie internetowej skupiającej artystów, promotorów i marki muzyczne z całego świata.

Pierwsza edycja targów odbyła się w roku 2011 i była unikatowym na skalę kraju wydarzeniem muzycznym i biznesowym. Europejskie Targi Muzyczne Co Jest Grane jako pierwsze w Europie południo-wschodniej dołączyły do światowej rodziny targów i konferencji muzycznych. Przez 3 dni w wydarzeniu uczestniczyło 6 tysięcy osób, 80 akredytowanych dziennikarzy, 99 panelistów z Polski i zagranicy, 56 wystawców oraz 131 artystów. Na 3 scenach odbyło się 50 koncertów. Fani mieli okazję spotkać się m.in. z Korą, Wojciechem Waglewskim, Anną Marią Jopek, Natalią Kukulską, Czesławem Mozilem czy Muńkiem Staszczykiem.

Dodatkowe informacje: www.targicojestgrane.pl

Polecane

Share This