2/3 Major Lazer już za tydzień w Warszawie


2013.12.09

opublikował:

2/3 Major Lazer już za tydzień w Warszawie

The Jillionaire i Walshy Fire to 2/3 porywającego show Major Lazer, pierwotnie współtworzonego przez dwójkę DJ-ów: Diplo i Switch`a. Drogi producentów rozeszły się w 2011 roku i miejsce drugiego z nich zajęli The Jillionaire oraz Walshy Fire.


Pierwszy album Major Lazer („Guns Don`t Kill People… Lazers Do”) został wydany w Downtown Records. W 2010 ukazał się mixtape „Lazerpfoor”, w tym samym roku światło dzienne ujrzał mini album „Lazers Never Die”, a rok później „Original Don”.  Kilka miesięcy temu odbyła się premiera najnowszego krążka zatytułowanego „Major Lazer Frees The Universe”, przy którym z artystami współpracowali m.in. Bruno Mars, Flux Pavilion czy Shaggy.

The Jillionaire aka Chris Leacock

W ciągu ponad piętnastu lat doświadczenia na scenie udało mu się stworzyć niepowtarzalną mieszankę dźwięków house oraz karaibskich i dancehall`owych rytmów. Solowa kariera pochodzącego z Ameryki Środkowej DJ-a najlepiej odzwierciedla się w występach na największych imprezach w Europie, Australii, obu Amerykach i Azji. Częsty gość znanych stacji radiowych i telewizji muzycznych (BBC Radio 1, MTV i inne).

Walshy Fire

Entuzjastyczny MC, który doskonale wie, jak rozpalić w tłumie energię i przekazać prawdziwe znaczenie „Pon De Floor”. Znany i ceniony dzięki swym zdolnościom, nazywany globalnym ambasadorem muzyki i kultury.  Poza Major Lazer, współtworzy też jamajski sound system Black Chiney.

Global Diggers:

Połączone siły Wujka Bena (Powiększenie), Dużego Pe (Masala Soundsystem / Molotov Cocktail Party), Bartosza (Full Tandeta) i Jungle Feelings (Warsaw Balkan Madness) gwarantują najsolidniejszą dawkę ultra-tanecznej, mocno basowej muzyki inspirowanej szeroko pojętą „ludowszczyzną”. GLOBAL DIGGERS odkopią dla Was nowe, eklektyczo-elektroniczne oblicze tradycyjnej muzyki z Ameryki Południowej, Afryki, Karaibów, Bałkanów oraz innych rejonów – i w samym sercu Warszawy zabiorą Was w podróż po plażach całego świata.

The Jillionaire & Walshy Fire (Major Lazer) DJ set

13.12.2013 Basen / Warszawa

Bilety: 25pln – do 9.10

później 29pln do 30.11

od 1.12 do dnia koncertu 35pln

Polecane

Share This