40. urodziny Tede już w przyszłym tygodniu


2016.07.19

opublikował:

40. urodziny Tede już w przyszłym tygodniu

Na scenie oprócz jubilata m.in. Abel, WuWunio, Kłodzian i Hill Records. Imprezę poprowadzą CNE i Bonzay.

Urodziny Tede mają już dziesięcioletnią tradycję. Przypomnijmy – jak dotąd odbywały się w mieleńskim klubie Bajka. W ostatnich latach chętnych do wzięcia udziału w imprezie urodzinowej Tede było więcej niż dopuszczalna pojemność klubu i ta tendencja wzrostowa skłoniła Wielkie Joł do przeniesienia imprezy. Na szczęście bardzo blisko, bo z Mielna do Koszalina. W tamtejszym krytym amfiteatrze zmieści się nawet kilka tysięcy osób, a jest położony tylko 15 minut jazdy z Mielna.

Niektórzy narzekali, że nie robimy imprezy na plaży. Patrząc na pogodę jesteśmy z tego zadowoleni. Po pierwsze jesteśmy wciąż w Mielnie i gramy w Koszalinie, a dodatkowo solidny dach koszalińskiego amfiteatru zapewni nam ochronę przed kaprysami pogody. I to nie tylko artystom, ale wszystkim uczestnikom imprezy, bo cały obiekt jest zadaszony – argumentują decyzję przedstawiciele Wielkie Joł.

Pod tym adresem znajdziecie konkurs, w którym można wygrać podwójne
zaproszenie na imprezę urodzinową TDF-a.

Na 40. urodzinach TDF-a zagrają między innymi Hill Records, Kłodzian, WuWunio, Abel & Brat Jordah oraz oczywiście Tede & Pan Zgrywus. Imprezę poprowadzą CNE i Bonzay. Start imprezy w poniedziałek 25 lipca o 19.00.

W dniu imprezy na trasie Mielno – Koszalin – Mielno będą kursowały specjalne Tedebusy lokalnej firmy transportowej Ronin. Od godziny 16:00 rozpoczną kursowanie spod Hali Sportowej MOSIR w Mielnie bezpośrednio do koszalińskiego Amfiteatru. W drogę powrotną do Mielna busy rozpoczną kursowanie około godziny 23:00 z parkingu przed Amfiteatrem i zakończą trasę pod MOSIR w Mielnie.

Koszt biletu 5 PLN w jedną stronę. Oprócz tego do Koszalina będzie można dostać się jednym z wielu autobusów rejsowych, które kursują dość często.

Polecane

Share This