5. urodziny Aloha Entertainment – zapowiedź


2012.03.20

opublikował:

5. urodziny Aloha Entertainment – zapowiedź

Czas leci jak wózki na v-rally, a w przyrodzie nic nie ginie. Nim zdążyliśmy się obejrzeć, wydawnictwo Aloha Entertainment kończy 5 lat. Staramy się starzeć najlepiej jak potrafimy, dlatego z wielką radością zapraszamy na huczny urodzinowy melanż. Ogłaszamy wszem i wobec, że 5. urodziny Aloha Entertainment odbędą się w sobotę 31 marca w stołecznym klubie Urban Garden (ul. Przeskok 2) i będą połączone z wyjątkowymi koncertami.

Gwiazdami wieczoru wieczoru będą Numer Raz & DJ Abdool oraz Proceente, Łysonżi Dżonson i licznie zaproszeni goście: Szybki Szmal, Kfiat (Siła Dźwięq), Echinacea, Lavoholics, Kasia Łuczyńska, Hades, Muflon, Pyskaty, Ero, WSZ, Syrop. Jako supporty wystąpią Na Pół Etatu oraz Green. Umiejętności taneczne zaprezentują Aloha bboys Keedo & Fabian. O odpowiedni vibe na gramofonach zadbają DJ Abdool i DJ Anusz, a całą imprezę poprowadzi niezrównany Rufin MC.

W trakcie imprezy zaplanowano premierę nowego teledysku promującego epicką kompilację ALOHA 40%. Spodziewajcie się też innych niespodzianek.

Startujemy o 21:00.

Bilety w cenie 15 pln do nabycia w BludShopie WWA (Rondo Jazdy Polskiej, pasaż podziemny – box 23/24) , sklepie Serum (Ul. Wałbrzyska 11, CH Land Lokal 114) oraz 5 Stairs (ul. Chmielna 21). Bilety w dniu koncertu: 20 pln. Sponsorem wydarzenia jest Mass Denim.

Polecane

Share This